Anasayfa / GENEL / Vicdansız Feto binlerce insanın ekmeğiyle oynamış!
feto

Vicdansız Feto binlerce insanın ekmeğiyle oynamış!

Paralel yapı ile ilgili itirafta bulunan bir polis; nasıl meslekten atıldığını tüm tüm detaylarına kadar anlattı.


Paralel Yapı insanları işinden etmiş! Paralel Yapı; emniyet teşkilatı içerisindeki kendisine karşıt olan isimleri bir bir tasfiye etmiş. Gözünü kırpmadan insanları işinden eden Fethullah Gülen yandaşları meslekten atılanların yerine kendilerine yakın isimleri yerleştirmiş.

Malum oluşumun mağdurlarından birisi olan ve ismini açıklamak istemeyen bir polis memuru; başından geçenleri anlatarak Paralel Yapı’nın acımasız yüzünü ve kirli ilişki ağını tüm gerçekliğiyle gözler önüne serdi.

Yaşadığı zor süreci şu sözlerle aktaran mağdur polis, “Ben de Paralel Yapı tarafından tasfiye edilen binlerce kişiden biri olarak bunları Yüce Allah’ıma havale ediyorum. Benim çocuklarımın geleceğiyle benim ekmeğimle oynadılar. Balıkesir İdare Mahkemesi (iade-i memuriyeti) kazandığım davayı temyiz etti. Danıştay’dan; 2 yıl sonra İçişleri Bakanlığı Ankara’da olduğundan dolayı davayı Ankara İdare Mahkemesi’ne gönderdiler. Dava Ankara’da görülür iken 1 yıl sonra Danıştay yeniden oturup davanın Balıkesir İdare Mahkemesi’nde görülmesine karar vermiş ama benim haberim yok tabii ki. Balıkesir İdare Mahkemesi 4 yıl önce lehime verilen kararda ne değişti de aleyhime olacak sonuca hükmetti hala anlamış değilim. Bu kararı temyize gittim sizce ne olabilir ? Tabii ki kaybettim. Öğrendiğim kadarıyla Danıştay’daki hakimler ile EGM’deki hukuk müdürlerinin arasından su sızmıyormuş. Bana 4 yıl içinde başarı, takdir ve taltif (para) ödülleri veren EGM meslekle ilişiğimi keserek beni ekmeğimden etti. Aynı zamanda da çocuklarımın geleceği ile oynadılar. Takdir Allah’ın. Sayın İçişleri Bakanı’mıza ricada bulunuyorum mağduriyetlerin giderilmesi için.” dedi.

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

akademisyen

FETÖ’cü sözde akademisyen kovuldu

“Polise askere güvenmeyin. Silahlanın” çağrısı yapan Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Mahmut Nihat Kanbur’un …

feto-clinton

Clinton ile FETÖ’nün bağlantısı

ABD’de önümüzdeki Kasım ayında yapılacak başkan seçimlerinde Demokratların başkan adayı Hillary Clinton’un seçim kampanyaları boyunca …

1 Yorum yapıldı

  1. Abdullah Ademoğlu

    Bu şerefsizlere yolunmaya devam edersen iyisin değilse nerde gördüm ben seni???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir