Anasayfa / GENEL / Ve Gülen terör örgütüne operasyon başladı; Önder Aytaç gözaltına alındı!
onder

Ve Gülen terör örgütüne operasyon başladı; Önder Aytaç gözaltına alındı!

Paralelcilerin sosyal medyadaki bir numaralı isimlerinden Önder Aytaç yayımlanması büyük ihanet olarak tanımlanan ses kayıtlarıyla ilgili gözaltına alındı.

Dışişleri Bakanlığında yapılan güvenlik toplantısının illegal dinlenmesinden, daha önce yaptığı bir televizyon programında haberi olduğu intibası uyandıran Aytaç‘ın Ankara’da gözaltına alındığı öğrenildi.

Eski bir emniyet mensubu olan Önder Aytaç Samanyolu ekranlarında 26.03.2014 tarihinde yayınlanan canlı yayın programında Türkiye’nin Suriye’ye askeri bir operasyon yapmaya hazırlandığını iddia etmişti.

EMRE USLU KAÇTI BARANSU EVDE BEKLİYOR

Ayrıca Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu’nun da gözaltına alındığı iddia edildi. Ancak ilerleyen saatlerde Mehmet Baransu’nung özaltına alınmadığı bilgisi geldi. Baransu da tweet atmaya devam etti.

Bir diğer gazeteci Emre Uslu’nun şu anda Brüksel’de olduğu için gözaltına alınamadığı gelen haberler arasında.

Emre Uslu, gözaltılardan yaklaşık bir hafta önce Belçika’nın başkenti Brüksel’e gitmişti. Sosyal medyada hakkındaki “operasyondan kaçtığı” iddialarına “Seçimler için geri döneceğim” şeklinde karşılık vermişti.

Önder Aytaç ses kayıtlarını nasıl tahmin etti?

17 Aralık sürecinden bügüne kadar Türkiye’yi yıkmaya ve yönetilemez bir hale getirmeye çalışan dış güçlerle el ele vermiş olan paralel yapının son hainliği güvenlik toplantısını illegal bir şekilde dinleyerek internete servis etmesi oldu. Günler önceden planlanan bu hain komplo, Önder Aytaç tarafından Cemaat medyasının kanalı Samanyolu Haber’de daha kayıtlar internete düşmeden neredeyse birebire yakın şekilde anlatıldı.

Önder Aytaç Samanyolu Haber’e konuk olduğu programda internete düşen ve kamuoyunda Suriye kayıtları olarak adlandırılan kayıtlara aşırı benzer bir kurgu anlatıyor.

İLLEGAL KAYITLARI ÖNCEDEN NASIL BİLDİ?

Günlerdir Türkiye’nin Suriye’ye karşı savaş açacağı yönünde haberler yayınlayan Cemaat’e yakın medya organları, kamuoyunda böyle bir algı oluşturmaya çalışıyor görünüyor.

onder

 

MEDYAGUNDEM

onder

KK’ya üfleyen FETÖ’cü soysuz bu!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’nin kana bulandığı 15 Temmuz gecesi 241 kişiyi şehit eden terör örgütünü adeta …

onder

FETÖ’cü alçağın kırmızı ve yeşil kalem oyunu

Firari FETÖ’cülerden Önder Aytaç’ın polis okulu öğrenci aday mülakatında komisyon başkanlığı yaptığı ve FETÖ’cülere kolay …

uslu1

Bu iki FETÖ’cü iti atmak yeni mi aklınıza geldi?

Önder Aytaç ile Emre Uslu’nun da aralarında bulunduğu 242 kişinin rütbeleri söküldü, emeklilik hakları alındı. …

1 Yorum yapıldı

 1. Sıradaki Gelsin

  Önder Aytaç, Sayın Erdem Yavuz sakalını ben kesecem diye kaç kere söyledi? Ne oldu yavrum devlet biziz diye Denizli Horozu gibi ortalıkta gezip duruyordunuz, ne oldu? Daha dur, bugünler en iyi günleriniz, hele bir Vatana ihanetten dava-soruşturma açılsın bak bakalım o zaman Hanya’yı Konya’yı! Geçenlerde devletin elinde belge mi var ki, diyordun, alsana belge, belgenin ötesinde itiraf itiraf, seni babanın dostu Pensilvanyalı da artık kurtaramaz!

  Önder Aytaç ses kayıtlarını nasıl tahmin etti? İllegal kayıtları önceden nasıl bildi? Gibi sorulara cevap olarak; senelerdir paralel yargı bunları koruyordu, bunlarda yapıyorlardı. Yazılarında buna benzer sayısız ihanetleri var. Ama bu seferki çok farklı, intihar eylemcisi gibi beyinsiz bir varlığın yapacağını yaptı. Buna kamikaze denmez, kamikazelik vatan için yapılan şerefli bir görevdir. Bunun yaptığı tek kelimeyle ‘intihar’dır. Neden yaptı diye bana sorarsanız, artık paralel terör örgütünün eylemlerini devam ettirecek eleman kalmadığından, derim. İzmirli olması hasebiyle ‘ilk kurşunculuk’a özenip olayların fitilini ateşleyen, örgütün bugünkü noktadaki başarısızlığının müsebbibi olan biri olarak hadi seni görelim dendi, buda örgütün teorisyenliğinden pratisyenliğine geçerek eylem ve eylemcileri cesaretlendirmek istedi. Lakin ihanetinin senaryosunun baştan aşağı saçma sapan, ne halt ettiklerini bilmeyecek kadar aptalca, aceleyle yazılmış olması, bunun S.S.KEmal ve türdeşleriyle paylaşılarak boyutunu ve kapsamını gerçekten Vatana İhanet haline getirerek beyinsiz beyinlerine de sıkmış oldular.
  Bu kapsamdaki bir ihanetin 28 Şubat davası gibi yargılanmaması veya yargıdan kaçırılması gibi bir durum söz konusu olursa o yargı mensuplarının da Vatana İhanetten yargılanmaları gerekeceğini paralel yargı mensuplarına şimdiden söylemek gerekir.

  Tabi bu arada esip gürleyen Vatan Millet Sakaryacı sözüm ona Milliyetçilerden çıt çıkmaması enteresan! Hani nerdesiniz! Vatan bölünüyor, parçalanıyor diye nara atanlar sizlere sesleniyorum; neredesiniz? Şerefsiz kahpenin evlatları ülkenin namusu sayılacak bilgileri sızdırdılar, neden sesiniz soluğunuz çıkmıyor? Meclisi velveleye verip ortalığı provoke eden Kız Oktay, nerdesin? Devlet Bahçeli ve ekibi görevi Oktay Vural’a bıraksın diye porno kaseti yayınlayanlar ve yayınlattıran MHP’nin içindeki İmam, neredesin? Abdest tazelemeye mi gittin? Bu milli bir dava değil mi?

  Memmed, yakında çıkacağın seyahat için valizini toparla diye sana kaç kere dedim? Patlak valizci, bavulcu, A de bakıyım! Sen gidip hala marka çorap, don, göynek alıyormuşsun! Ne lüzumu var? Orada markayı kim tınlar! Olum, Bodur Memmed giderken Sayın Erdem Yavuz’un yanına bir uğrayıver de seninde şöyle bir sakalını derleyip toparlasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir