Anasayfa / GENEL / Ve FETÖ’cü darbecilerin DAEŞ bağlantısı da çıktı
general-daes

Ve FETÖ’cü darbecilerin DAEŞ bağlantısı da çıktı

Darbeci Tuğgeneral Murat Soysal’ın Gaziantep’te kendisine bağlı askerleri karakollara çekerek DAEŞ’li teröristlerin yolunu boşalttığı ortaya çıktı.


FETÖ’nün darbeci hainlerinin yer aldığı listede Gaziantep’ten sıkıyönetim komutanı olarak görülen Tuğgeneral Murat Soysal, Türkiye – Suriye sınır hattındaki en kritik bölgeler olan Karkamış, Elbeyli, Öncüpınar ve Tahta Köprü Barajı bölgesinde bulunan hattı koruyan birliklere, ‘Karakollara çekilin’ talimatı verdi. Soysal obüslere de ‘hiç bir şartta sınır ötesine top atışı yapmayın’ diye emir verdi.

Akşam’ın haberine göre, ilk başta emri yerine getiren birlikler darbenin püskürtülmesi sonrası yeniden sınır hattına konuşlandı. Soysal’ın ‘çekilin’ emri verdiği bölgenin karşısında DAEŞ’in etkin olduğu Cerablus var.

Girişim başarısız olunca döndü!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin: Beni arayarak tugayın kapılarını iş makinalarıyla kapatmamızdan ötürü yaşadığı rahatsızlığı dile getirdi. Gece saat 03.00’e kadar güç denemesi yaptı. Başarılı olamayınca saat 03.00’ten sonra da ‘Efendim, sizin emrinizdeyim’ dedi.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. bu adamların israil çıkarlarının neferi neoconların ılımlı islam mucidi fetoş aşığı cıa ajanı fuller ve cıa ajanı olan 15 temmuzda büyük adada toplantıda olan barkey denen herifle bağlantıları araştırılsın işte o zaman 7 haziran öncesinden itibaren pkk, daeş, ve en son 15 temmuz terör saldırılarının arkasındaki asıl gücün cıa olduğu ortaya çıkacaktır.. türkiyedeki tüm darbelerin arkasındaki güç abd ve natodur bu gerçek ilk kez bu kadar açık ortaya kanıtlarla dökülmüştür.. şeytan abd neoconları bu sefer fena sıçtılar ama bunlar durmaz su uyur bunlar uyumaz aman dikkat!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir