Anasayfa / GENEL / Vatan’dan bir yazar daha ayrıldı
zulfu-livaneli

Vatan’dan bir yazar daha ayrıldı

Vatan Gazetesi’nde kazan kaynamaya devam ediyor. Yazarların yolları bir bir gazete ile ayrılıyor.

Kısa süre önce yazar Can Ataklı’nın gazeteden kovulmasının ardından birkaç gün önce bir başka köşe yazarı Mustafa Mutlu da gazete yönetiminin kararı ile gönderilmişti.

RUHAT MENGİ “İZİNDEYİM” DEDİ

Mustafa Mutlu’nun kovulmasının ardından medya kulislerinde gözler Güngör ve Ruhat Mengi çiftine çevrilmişti. Ruhat Mengi bugünkü köşe yazısının sonuna bir not bırakarak yazılarına bir süreliğine ara verdiğini duyurdu. Bu durum yine medya kulislerinde “Ruhat da kovuldu” yorumlarına neden oldu.

ZÜLFÜ LİVANELİ İSTİFA ETTİ

Vatan Gazetesi’nde kısa sürede birçok yazarın ve son olarak Mustafa Mutlu’nun kovulmasına tepki olarak Zülfü Livaneli de istifa etti. Gazete yönetimi ile görüşen yazar Livaneli, “çıkışımı verin” istediğinde bulundu ve yönetim Livaneli’nin bu talebini yerine getirdi.

MEDYAGUNDEM

zulfu2

Herkes bu yazıyı paylaşıyor

Cumhuriyet Halk Partisi ‘rejim değişecek’ iddialarıyla cumhurbaşkanlığı sistemine karşı çıkarken, CHP eski İstanbul milletvekili, sanatçı …

livaneli

Livaneli de PKK’ya ağlıyor!

“Sur’da tarih yok ediliyor” diyerek UNESCO’nun iyi niyet elçiliği görevinden istifa eden Zülfü Livaneli, PKK’nın …

ilhan

Washington’daki paralel tetikçi Vatan’dan kovuldu!

MEDYAGUNDEM.COM- Demirören ailesinin sahibi olduğu Vatan gazetesi çok önemli bir operasyona ima atarak, gazetenin Washington temsilcisi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir