Anasayfa / GENEL / Vatan haini soysuz FETÖ bak da utan; fuhuş ve casusluk kumpası kurduğun komutan gazi oldu
gazi1

Vatan haini soysuz FETÖ bak da utan; fuhuş ve casusluk kumpası kurduğun komutan gazi oldu

Diyarbakır Hani’de bomba yüklü tankerle düzenlenen PKK saldırısında Paralel’in casus diye yargıladığı komutan da yaralandı.


İzmir Askeri Casusluk davasında “casus”, “örgüt üyesi” olarak suçlanarak tutuksuz yargılanan Hani İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ersel Ezen ile eşinin terör örgütü PKK’nın bombalı saldırısında yaralandığı ortaya çıktı.

GÖZÜNÜ KAYBEDEBİLİR
Hayati tehlikeyi atlatan Yüzbaşı Ezen’in patlama nedeniyle bir gözünü kaybetme riski taşıdığı öğrenildi.

5 YAŞINDAKİ OĞLU VE EŞİNİN DURUMU İYİ
Yüzbaşı Ezen’in saldırı sırasında lojmanda bulunan 5 yaşındaki oğlunun yara almadan kurtulduğu, eşinin de sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

gazi1 gazi2

GÖREVİ İÇİN KARAR DURUŞMASINA KATILMADI
İzmir’de görülen Askeri Casusluk davasının hemen hemen tüm duruşmalarına katılan Yüzbaşı Ezen’in geçen Şubat ayında beraatle sonuçlanan karar duruşmasına Hani’deki görevini aksatmamak için gitmediği ortaya çıktı. Yüzbaşı Ezen, Temmuz 2015’ten beri Hani İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yapıyor. Ezen, yargılandığı İzmir Askeri Casusluk davasında tüm sanıklarla birlikte beraat etmişti.

FUHUŞLA CASUSLUKLA SUÇLADILAR
Kumpas davalardan mağdur olan bazı askerler, Yüzbaşı Ezen’in hastanede çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaşarak, vatanı için kendini feda eden bir subayın yıllarca “casus”, “fuhuşçu” gibi suçlamalarla yargılanmasına isyan etti. Askerler paylaşımlarında “Vatan haini diye iftira atılan yüzbaşı vatanı için canını vermekten korkmuyor” dedi.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir