Anasayfa / GENEL / Vadi’deki esrarengiz maskeli kim?
vadi-bolum3

Vadi’deki esrarengiz maskeli kim?

atv’nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun 175. bölümünü ekran başındakiler nefessiz izledi. Polat Alemdar’ın şehit olduğu haberi Polat’ın çevresindekileri ve tüm kamuoyunu şoke ederken, İhtiyarlar Heyeti’nin üyelerine düzenlenen suikast girişimleri de kafalardaki soru işaretlerini artırdı.

HAİN ORTAYA ÇIKTI!

Polat Alemdar’ın, Memati’nin ölümünden beri aradığı İhtiyarlar Heyeti içindeki hain de 175. bölümde ortaya çıktı. Hainin Sencer Bey olduğu anlaşıldı.

LEYLA NAMLUNUN UCUNDA!

Savcı Leyla, Abdülhey ve Cahit’le birlikte İhtiyarlar Heyeti üyelerinden Faruk Bey’in mekanına girmeye çalıştılar, ancak kapıdaki güvenlik güçleri tarafından alıkonuldular.

Faruk Bey önce Leyla’nın ölüm emrini verdi. Daha sonra başına dayanan bir silah onu bu kararından vaz geçmek zorunda bıraktı.

MASKELİ ŞAHIS KİM?

Leyla tam Faruk’un bulunduğu salona girmişken, Faruk Bey’in başına silah dayayan “maskeli” şahıs Faruk Bey’i mekandan kaçırdı. Bu sırada Leyla tabancasına sarıldı ve bir el ateş etti. Pelerinli maskeli şahıs omzundan vurulsa da, ‘Faruk Bey’i de beraber götürmek suretiyle’ kaçmayı başardı.

Kurtlar Vadisi Pusu hayranları şimdi, maskeli şahsın kimliğini ve Aksaçlı ile Faruk Bey’in akıbetini merak ediyor. esrarengiz maskelinin POlat Alemdar olduğu iddia ediliyor.

MEDYAGUNDEM

erdogan-atv3

Dün gece Türkiye Başkomutan’ı izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuk olduğu ATV – A Haber ortak yanını Türk siyasi ve …

1dolar

FETÖ’cü teröristlerdeki 1 doların sırrı ne?

FETÖ’cü teröristlerin üzerlerinde bulunan 1 dolarlık banknotlar, akıllara iki yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu’daki 1 …

fusun2

“Gerilla annesi olmak istiyorum” diyen PKK sevici oyuncuya tepkiler çığ gibi; ATV de o diziyi yayından çıkardı

“Gerilla annesi rolünü oynamak istiyorum” sözleriyle diyerek terör seviciliği yapan oyuncu Füsun Demirel’e tepkiler çığ gibi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir