Anasayfa / ANALİZ / Uyarıyoruz; paralel terör örgütü Gülerce’ye suikast düzenleyip suçu hükümete atacak!
gulerce5

Uyarıyoruz; paralel terör örgütü Gülerce’ye suikast düzenleyip suçu hükümete atacak!

Geçtiğimiz gün “Paralel yapı tarafından hayatım tehdit altında” açıklaması yapan Hüseyin Gülerce,  Gülen örgütü tarafından öldürülüp, suçu da hükümete mi atılacak? Fuat Avni isimli Pensilvanya tarafından yönetilen “istihbarat havuzu” hesap, kanlı kumpası açık etti.


MEDYAGUNDEM.COM- Gülen cemaatiyle ilişkisini keser kesmez hedef tahtasına oturtulan Hüseyin Gülerce, özellikle  Pensilvanya tarafından yönetilen suç makinesi Fuat Avni hesap tarafından ölümle tehdit ediliyor.

gulerce4

Fuat Avni son olarak “Hüseyin Gülerce’ye suikast yapılacak” diyerek Gülen örgütünün kanlı eylem planını açık etti. “Avanak Avni”, “‘Hayati tehlikem var’ diyen Gülerce, derinlerin işini kolaylaştırdı. Dar Oligarklar, Cemaati suçlamak için Gülerce’ye suikast planlıyor.Gülerce otuz yıldır gizlice görüştüğü hainlerin onu bir çırpıda gözden çıkaracağını bilmiyor.” iddiasıyla asıl suikast planının Gülen örgütünce yapıldığını açık etti. Bu tehditi, Gülerce’ye paralel çete tarafından bir suikast tertip edilip, suçun da hükümete atılacağı kumpasına hazırlandıklarını gösterdi.

Gülerce de Fuat Avni’nin son iddialarına “hedef gösteriliyorum” diyerek tepki göstererek şunları açıkladı:

“Fuat Avni, yalanlarına ve beni hedef göstermeye devam ediyor. “Gülerce, otuz yıldır gizlice görüştüğü hainlerin…” diyor…

Zaman gazetesine Genel Müdür olduğum 1995 Ocak ayından beri telefonlarım dinleniyor. Hainlerle bir görüşmem olmuş ise bunu Fuat Avni bilir.

Bir tanesini ispatlarsa her cezaya razıyım. Hatta Mossad’tan, CİA’dan da yardım alabilir. İspatlayamazsa millet düşmanıdır.

Ben Fuat Avni’ler gibi karakter zaafı ile malul değilim. Insanlara lakap da takmam. “Kör”,”topal” demem. Bir genel başkan için uluorta “Çilingiroğlu” da demem. Onlara maymuncuk demem. En sevdiklerime, “bire ahmak”, “münafık” da demem. Kimsenin cehenneme gitmesini istemem.

Hizmet hareketi yanlışa sürüklendi diyorum. Tabandaki tertemiz insanları uyarmaya çalışıyorum. Hareket, artık millete, vatana zarar veriyor.

Amerika’yı, İsrail’i, Avrupa’yı, dış güçleri arkasına alarak kimse bir yere varamaz. Yerli ve milli kalan, sadece millete yaralanan kazanır.

Sadece millete yaslanan kazanır. Göreceksiniz Fuat Avni’ler kaybedecek…

 

 

MEDYAGUNDEM

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

trol2

İşte isim isim FETÖ’nün trol çetesi

Türkiye’yi sosyal medya üzerinden dizayn etmeye çalışan FETÖ’nün trol hesapları deşifre oldu. Savcılık psikolojik harekatta …

feto3

FETÖ’nün tabanı da tavanı kadar hain!

Uzun süre Fethullah Gülen’in yakın çevresinde bulunan ancak 17-25 Aralık kumpası sürecinde örgüt ile bağlarını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir