Anasayfa / ANALİZ / Uyan ey halkım! Halkın “Sözcü”sü görünenler seni böyle sömürüyorlar!
sozcu-sato4

Uyan ey halkım! Halkın “Sözcü”sü görünenler seni böyle sömürüyorlar!

Uyan ey halkım! Senden yana görünen Sözcü gazetesi seni böyle sömürüyor, böyle Boğaz manzaralı şatolarda viski yudumlayıp sonra “kaçak saray” diye “cambaza bak cambaza” oyunu oynuyorlar!


MEDYAGUNDEM.COM- Akbay soyadlı baba ve oğul… Akbaba gibi yıllardır “halkın Sözcü”sü görünüp, sadece yalan, iftira ve hakaretle sözde “muhalif” görünüp Boğaz’da şato dikmişler!

Sözcü gazetesi… Sahibi Burak Akbay… Babası eski Hürriyet’çi Ertuğrul Akbay… Her gün “kaçak saray” diye diye halka “cambaza bak cambaza” deyip en büyük cambazlığı yapmışlar, Boğaz’da 50 milyon liralık malikane sahibi olmuşlar.

Bugün Takvim gazetesinin manşetinin normal şartlarda yeri göğü inletmesi lazım…

sozcu-sato1

Manzara aslında çok net… Eski Türkiye’yi, eski Türkiye’deki sadece kendilerinin yedikleri, halkın fakirleştirildiği, hizmetlerin yapılmadığı, belli seçkin bir azınlığın iktidarının süreceği bir ülke isteyenlerin bugün Sözcü gibi gazeteler üzerinden verdikleri kavga aslında “vesayetimizi istiyoruz” kavgası…

Sırf iktidarları için bugün halktan yanaymış gibi görünenlerin maskesi işte böyle iniyor… Boğaz manzaralı şatolarına kaçak yollarla müdahaleler yapan, Boğaz’ı seyrederek viski içip şatafatlı hayatlarını sürdürenlerin bugün Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı diline dolaması ne kadar ironik değil mi?

Uyan ey halkım!

Senden yana görünenlerin derdi asla ve asla millet değil…

“Kaçak Saray” diye yeri göğü inletenler, işçi, emekli, yoksuldan yanaymış gibi görünen Sözcü gazetesinin sahipleri Boğaz manzaralı kaçak şatolarda oturup, senin sırtından zenginliklerine zenginlik katıyorlar…

Seni böyle sömürüyorlar ey halkım!

Bu oyunu gör ve kirli hesaplar yapanları  Boğaz’ın soğuk sularına göm halkım!

 

 

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

sozcu

FETÖ’nün Sözcü’sü savunurken suçüstü oldu!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Sözcü savunma yaparken suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle… Bilmiyorum daha …

3 Yorumlar

  1. Aslında Ertuğrul Akbay’ın Gölge Adam adı çok yerli yerinde bir ifade değil mi? Feto’nun Paralel Örgütün gölgesi olduğu ortaya çıkmadı mı veya çıkmayacak mı? Gölge Adam ortalık aydınlanırken Gölgen ortadan kalktığında Gerçek Adam ortaya çıktı-çıkacak, merak etme sen Gölge etmeye devam et, nasıl olsa Tan yeri ağırmak üzere!!!

  2. bu adam yaş 75 yolun yarısı adlı kitabında millete yaşam gurusu pozlarında uzun ve sağlıklı yaşamın sırlarını anlatırken işin en önemli kısmını atlamış anlaşılan. Beyninizi, ruhunuzu kiraya verin hem son derece yorucu bir faaliyetten kurtulun hem de yalılarda oturun böylece değil 75 175 e kadar yolunuz var.

  3. Boğazda ki Aşiret bunlar..hepsi Solcu Atatürkçü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir