Anasayfa / ANALİZ / “Üst akıl uşağı” Doğan medyası neden DEAŞ’ı sorgulamaz?
aydin-dogan

“Üst akıl uşağı” Doğan medyası neden DEAŞ’ı sorgulamaz?

Doğan medyası hiçbir zaman DEAŞ’ın bir ABD projesi olduğunu sorgulamaz. Çünkü “üst akıl uşağı” olmaları bunu gerektirir.

medyagundem.com

Siz hiç DEAŞ’ın bir “üst akıl” projesi olduğunu Doğan medyasının sorguladığını gördünüz mü? Sorgulamazlar. Çünkü “üst akıl” sorgulatmaz. DEAŞ’ın da, PKK’nın da, FETÖ’nün de arkasındaki “üst akıl”, medyada da Doğan grubunu kullanır. Doğan medyası DEAŞ’ı inatla ve ısrarla “radikal İslamcılar” gibi göstermeyi tercih eder. O yüzden Reina’daki katliam sonrası “yaşam tarzı” ve “laiklik” vurgulu kışkırtma yapar. Kanlı oyunun katili DEAŞ’tır, cephanesi de Doğan medyasının psikolojik savaşa yardım etmesiyle oluşur.

Bakın ABD’nin yeni devlet başkanı Donald Trump ne dedi; “IŞİD’i Obama ve Clinton kurdu.”

DEAŞ’ın bir ABD projesi olduğunu ABD’nin yeni başkanı itiraf ediyor.

Ama Doğan medyası bir gün bile DEAŞ’ı sorgulamıyor.

Sonra da bugün çıkıp Ahmet Hakan’ın Hürriyet’teki yazısında olduğu gibi, “‘üst akıl’ın hizmetçisi Sabah gazetesi” diyerek çarpıtıyor, sulandırıyor, çirkefleşiyorlar.

İşte bakın Nedim Şener. Bir Doğan medyası çalışanı. Posta gazetesinde yazıyor. DEAŞ’ın bir ABD projesi olduğunu tweetiyle dikkat çekiyor.

nedim1

DEAŞ’ın bir “üst akıl maymuncuğu” olduğunu göstermeyip, Ortadoğu’daki yeni haritaların belirlenmesinden kullanılan ve özellikle de direk İslam’ı hedef alan DEAŞ’ın Doğan medyasında sorgulanmaması elbette “üst akıl uşağı” olmalarıyla ilgili.

İşte Trump’ın o sözleri:

MEDYAGUNDEM

reina2

Masha elde sıra sahibinde!

Yılbaşı gecesi Reina’da 39 kişiyi katleden teröristin başarılı bir operasyonla sağ yakalanması tüm dünyada yankılandı. …

deas

FETÖ okuluna DEAŞ koruması

Terör örgütleri DEAŞ ve FETÖ arasındaki ilişki yumağına bir yenisi daha eklendi. Musul’un güney batısındaki …

trump1

Trump dünyayı sarstı; DEAŞ’ı Obama kurdu

ABD Başkanlığına seçilen Donald Trump, Rusya’nın özel hayatı ve mali durumu hakkında hassas bilgilere sahip …

1 Yorum yapıldı

  1. Bu adamlara niye kızalım feto terör örgütüne yardım ve yataklık eden onlarca işadamı ve holdinge el koyan devlet yarım iş yaparsa böyle olur göbeği telavive bağlı olanların dokunulmazlığımı var.Azgın azınlık böyle oynar işte..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir