Anasayfa / GÜNDEM / Ünlülere büyük uyuşturucu operasyonu
kenan-uyusturucu

Ünlülere büyük uyuşturucu operasyonu

ÜNLÜ oyuncular Kenan İmirzalioğlu, Nehir Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, İlker Aksum, Şahin Irmak, Gökçe Özyol ve Sarp Apak ile müzisyen Mehmet Erdem gözaltına alındı. 4 oyuncunun narkotik operasyonunda gözaltına alındığı belirtiliyor.

İstanbul’da düzenlenen narkotik operasyonunda ünlü oyuncular Kenan İmirzalioğlu, Nehir Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, İlker Aksum, Şahin Irmak, Gökçe Özyol ve Sarp Apak ile müzisyen Mehmet Erdem’in de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı.

İstanbul’da torbacılara yönelik düzenlenen narkotik operasyonunda aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, piyasaya uyuşturucu temin eden torbacılara yönelik çalışma başlattı. Yapılan soruşturmada torbacılar ve bu kişilerle irtibatlı oldukları tespit edilen çok sayıda isim tespit edildi. Bunun üzerine harekete geçen ekipler, aralarında ünlü oyuncular Kenan İmirzalioğlu, Nehir Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, İlker Aksum, Şahin Irmak, Gökçe Özyol ve Sarp Apak ile müzisyen Mehmet Erdem’in de bulunduğu çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi.Operasyonda gözaltı sayısının artabileceği öğrenildi.

MEDYAGUNDEM

polis1

“Abiler gitti polis bitti” yaygarası yapan haşhaşilere kapak operasyon!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri, Esenyurt’ta bir kamyonda rekor miktarda uyuşturucu ele geçirdi. 1 ton …

cenkeren-hunal

İstanbul’da ünlülere uyuşturucu operasyonu

İstanbul’da bu sabah narkotik operasyonu gerçekleştirildi. Operasyonda ‘Issız Adam’ filmiyle tanınan Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy …

osman-sinav4

‘Kutlu’yu tanımadan filmimi eleştirenler canımı acıtıyor’

Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav, sinematografisinde çok önemli bir yere sahip olan yeni filmi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir