Anasayfa / GENEL / Ulan haşhaşi pislik hala akıllanmadın mı sen?
mahir2

Ulan haşhaşi pislik hala akıllanmadın mı sen?

Türkiye’den kaçan Today’s Zaman yazarı Mahir Zeynalov, Başbakan Erdoğan’ı eleştireyim derken büyük bir skandala imza attı.

Mısır’da 3 Temmuz’da gerçekleşen askeri darbeye karşı direnişin merkezi haline gelen Rabiatü’l Adeviyye Meydanı’nda ortaya çıkan ve 4 parmakla yapılan Rabia işareti, dünyada son yılların en hızlı yaygınlık kazanan sembolü olmuştu.

Today’s Zaman yazarı Mahir Zeynalov, Başbakan Erdoğan’ın da mitinglerinde defalarca kullandığı direnişçilerin özgürlük ve adalet sembolü olan RABİA’yı Hitler’in işaretiyle bağdaştırdı. Zeynalov, Başbakan Erdoğan’ı da Hitlere benzetti. Yazarın bu benzetmesi büyük tepkiyle karşılandı.

Zeynalov yorumunda,’Hitler de 4 parmağını yukarıya kaldırır “bunların kökünü kazıyacağız” diye bağırırdı. Milleti toplumun bir kesimine karşı kışkırtırdı.’ ifadelerine yer verdi.

mahir1

HAKARET EDİP KAÇMIŞTI!

Bİr süre Türkiye’de yaşayan Mahir Zeynalov, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’na defalarca hakaret edip, Azerbaycan’a kaçmıştı.

(Haber 7)

MEDYAGUNDEM

kemalk

Sahibinin sesi!

Katar krizi sonrası AK Parti’ye “İhvan’dan desteğinizi çekin, Rabia’dan vazgeçin” diyen Kılıçdaroğlu’na, Dilipak’tan sert tepki …

kemal-caps1

CHP lideri değil sanki sömürge valisi!

CHP grup toplantısında, Katar kriziyle ilgili ilk kez konuşan Kemal Kılıçdaroğlu hükümeti terör örgütüne destek …

hurriyet-bylock

FETÖ’nün can simidi Hürriyet

FETÖ’nün haberleşme uygulamalarından ByLock’un patent sahibi olduğu iddia edilen kişinin Hürriyet’te yer alan açıklamaları uluslararası …

1 Yorum yapıldı

 1. Mahir Ajan, ülkesine dönüp annesinin yatak odasını görünce yine krizlere girmiş, bunu nasıl yaptın, yaptırdın, becerdin, becerttin gibi geçmişe dönük fiiliyat çekimlerinde teselliyi Başbakanımızın ayaklarının altına yüz sürmesiyle, bulaşmasıyla gidermektedir. Şuandaki hal üzere olduğu gibi!

  Mahir Ajan, Hitlerin öyle yaptığına dair belge göstermezsen, zaten şerefsizdin de kalite belgeli, dünya normlarında şerefsiz olduğunu bir kez daha ispatlamış olursun. Ananın yatak odasını gördükçe Başbakanımızdan Hitlere geçmenin ne demek olduğunu tahmin ediyorum. Izdırap, acı büyük, Rus’tan peydahlanmak kolaya değil.

  ‘Hitler de 4 parmağını yukarıya kaldırır “bunların kökünü kazıyacağız” diye BAĞIRIRDI. Gavat yanındaydı ya, beraber yapmışlardı ya, ‘BAĞIRIRDI’ diyor. Bağırırmış dese, yook yanında aynı boku yemiş, suç ortağı pezevenkler gibi, ‘BAĞIRIRDI’ diyor. Bunlar gazeteci falan değil, bunlar ajan ajan! İngilizce cümle kur deyin emin olun Türkçeden daha iyi, ana lisanları gibi kurarlar. Hele Rusçayı baba lisanları gibi kurarlar.

  ‘Milleti toplumun bir kesimine karşı kışkırtırdı.’, ‘Milleti toplumun bir kesimine’ bu ne demek anlayanınız var mı? 10 dakikadır bu cümleyi okuyup duruyorum ‘Milleti toplumun bir kesimine’ ne anlatmaya çalışmış emin olun anlayamadım.

  Mahir Ajan’ın annesinin yatak odası travmasının depreşmesinin en büyük nedeni elbette ki; Başbakanımızın Azerbaycan’da Coni ve Yahudi uşaklarının okullarının kapatıp gelemsinden kaynaklanmaktadır.

  İşte Baba, Ana travması yaşayanlarda görülen salgın! Tedavisi; Başbakanımızın ayaklarına yüz sürmek! Şimdiki gibi!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir