Anasayfa / GENEL / Ulan Fetoş’un tetikçisi yalan yazmadan duramıyor musun?
samil-t24

Ulan Fetoş’un tetikçisi yalan yazmadan duramıyor musun?

Fetullahçı terör örgütünün tetikçi sitesi t24’den yine bir skandal…


MEDYAGUNDEM.COM- Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “yav” ifadesini “lan” diye servis yapan Fetullahçı terör örgütünün tetikçi sitesi t24, yine bir skandala imza attı.

Doğan Akın’ın başında olduğu site Şamil Tayyar’ın sözlerini çarpıttı. Tayyar da tepkisini Twitter’dan çok sert gösterdi:

“Haberi kıçınızdan uydurmuşsunuz.”

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar T24’ün “Şamil Tayyar: AKP’nin cemaati bitirmek için Ergenekon’la ittifak yapması çok sıkıntılı” paylaşımına “Haberi kıçınızdan uydurmuşsunuz!” sözleriyle yanıt verdi.

samil

samil2

FETÖ tetikçisi T24’ün “AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’dan Ergenekon ve Balyoz konusunda dikkat çeken bir açıklama geldi. Tayyar, ‘AKP Hükümeti’nin ‘paralel yapı’ olarak nitelediği Gülen cemaatini bitirmek için Ergenekon’la ittifak yaptığını ve bunun sıkıntılı olduğunu’ söyledi” haberine Şamil Tayyar’dan şu sert yalanlama geldi:

“Haberi kıçınızdan uydurmuşsunuz! Başlıkta ve girişte tırnak içinde kullandığınız cümle bana ait değil, yaptığınız edepsizlik!”

dogan-kekec

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir