Anasayfa / GENEL / Uğur Dündar’ın bombası elinde patladı!
ugur-safak

Uğur Dündar’ın bombası elinde patladı!

MEDYAGÜNDEM- Bir kaybetmeye başlarsanız çorap söküğü gibi devamı gelir. Medyanın don dönemdeki en büyük “loser’ı” Uğur Dündar dün CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayının Şafak Pavey olduğunu açıkladı, o iddia kesin bir dille yalanlandı.

Son olarak Artı Bir televizyonunu “batıran” Uğur Dündar bu kanaldan ayrılmış, tencere tavacıların müptezel kanalı Halk TV’ye kadar düşmüştü.

CHP milletvekili Pavey, bugün Dündar’ın iddiasına Twitter’dan yanıt verdi. Pavey, kesinlikle aday olmadığını twitter’dan şöyle duyurdu:

“İBB Adayı olduğum haberine gösterilen ilgi ve sevgiye çok teşekkür ediyorum Komplocuların hastalıklı iştahlarını kestiğim için üzgünüm ancak İstanbul Belediye Başkanlığına aday olduğum haberleri yanlış ve bilgim dışındadır. Kesinlikle aday olmadığımı açıklamak isterim. Saygılarımla.”

Pavey’in açıklamasındaki “komplocuların hastalıklı iştahları” ifadesini de Uğur Dündar üzerine alına iyi eder sanırız.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

ugur

CHP çöp demek susuzluk demek!

Su kesintisi ve sel sorunundan sonra İzmir’de yeni gündem toplanmayan çöpler oldu. Sosyal medya hesabından …

ugur

İlk hedefimiz KK’yı devirmek!

Hayır oylarının yüzde 49 çıkmasının ardından muhalefet kanadında kavgalar eksik olmuyor. CHP’de hedefte Kılıçdaroğlu var. …

kemal-dundar

CHP’liler birbirlerini yiyor!

Referandum hezimeti sonrasında CHP’de tartışma başladı. Bazı CHP’liler Kılıçdaroğlu’nu suçlarken bazıları da Hüsnü Bozkurt’u ekrana …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir