Anasayfa / GENEL / Uğur Dündar’ı şov yapıyor diye Soma’dan kovdular!
ugur

Uğur Dündar’ı şov yapıyor diye Soma’dan kovdular!

Uğur Dündar, Soma ziyaretinde bir grup işçi yakını tarafından protesto edildi.  

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Atilla Sertel ve gazeteci-yazar Uğur Dündar, Soma Kömür İşletmeleri Maden Ocağı’nı ziyaret etti.

Sertel, Dündar ile geldiği Eynez bölgesindeki maden ocağında yürütülen çalışmaları inceledi, mahsur kalan işçilerin yakınları ve vatandaşlarla sohbet etti.

DÜĞÜNE GİDER GİBİ GELMİŞSİN! GİT BURADAN SİYASET YAPMA!

İncelemelerinin ardından etrafında toplananlara konuşma yapmaya başlayan Dündar, bir grup işçi yakınınca “burası siyaset yapma yeri değil, git burdan. Düğüne gider gibi gelmişsin, git buradan…” denilerek protesto edildi.

Tepkiler üzerine konuşmasını yarıda kesen Dündar, maden sahasından ayrıldı.

MEDYAGUNDEM

ugur

CHP çöp demek susuzluk demek!

Su kesintisi ve sel sorunundan sonra İzmir’de yeni gündem toplanmayan çöpler oldu. Sosyal medya hesabından …

ugur

İlk hedefimiz KK’yı devirmek!

Hayır oylarının yüzde 49 çıkmasının ardından muhalefet kanadında kavgalar eksik olmuyor. CHP’de hedefte Kılıçdaroğlu var. …

kemal-dundar

CHP’liler birbirlerini yiyor!

Referandum hezimeti sonrasında CHP’de tartışma başladı. Bazı CHP’liler Kılıçdaroğlu’nu suçlarken bazıları da Hüsnü Bozkurt’u ekrana …

1 Yorum yapıldı

  1. Yalan mı lan Uğur?

    Niye kızıyorsunuz provokatör Uğur’a? Oradan çıktıktan sonra karısıyla Brezilya’ya samba-rumba-çifte telli oynamaya gidecek adamcağız, kızmayın kardeşim adam bugünler için yetiştirilmiş Mahir Provokatörlerden biri, programlarıyla kaç kişinin hayatını karartarak patronun önünü nasıl açtığını hatırlamıyor musunuz? Mesleğini yapıyor, mesleğini yaparken de karısı Brezilya’da çiftetelli yapıyor diye tapasını, fezlekesini düzenleyen Ergenekon savcıları değil miydi? Çıkıp bu konuda Sayın Başbakanımız suçlamaya kalkmadı mı? Yalan mı lan Uğur? Belli ki kasetle=flash bellekle tam teslim almışlar. Önceden sahibinin sesiydi, şimdi de Pensivanya’daki zer zevatın sesi olmaya devam edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir