Anasayfa / GENEL / Tutun o da Ekrem Dumanlı gibi kaçacak!
kenes-istifa

Tutun o da Ekrem Dumanlı gibi kaçacak!

Fetocu terör örgütünün medyadaki en müptezel tetikçilerinden Bülent Keneş, yayın yönetmenliğini yaptığı Today’s Zaman’dan ayrıldı. Keneş’in de tıpkı Ekrem Dumanlı gibi kaçacağı iddia ediliyor.


Paralel medya organlarından İngilizce yayınlanan Today’s Zaman’ın Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, genel yayın yönetmenliği görevinden istifa etti. İstifa kararını Twitter’dan duyuran Keneş, “9 yıldır görev yaptığım Today’s Zaman’daki görevimi daha genç ve kabiliyetli arkadaşlarımdan birine devretme kararı aldım” dedi.

Bülent Keneş şunları yazdı:

“2006 yılı Ekim ayında hazırlığına koyulduğumuz, 16 Ocak 2007 tarihinde yayına başladığımız Today’s Zaman 9 yılda bir marka haline geldi! Kurucu GYY olarak 9 yıldır görev yaptığım Today’s Zaman’daki görevimi daha genç ve kabiliyetli arkadaşlarımdan birine devretme kararı aldım. Today’s Zaman’a ve gruba her zaman ve her anlamda katkılarım devam edecek!”

Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı da istifa etmişti. Bir süre önce de Zaman’ın Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Mehmet Kamış istifa ettiğini duyurmuştu.

kenes

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. İşte şimdi Putin’in hapı yuttuğunun resmidir. Bunların maşaallah dediği üç gün yaşar. Bunun üstüne bir de bedduaları ve duaları ters tepen kainat şeysinin duasını almışsa günleri sayılı demektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir