Anasayfa / GENEL / Tutuklanan paralel polisler cezaevi yolunda bile tehdit savurdular!
feto-tehdit

Tutuklanan paralel polisler cezaevi yolunda bile tehdit savurdular!

“Paralel yapı” soruşturması kapsamında tutuklanan 17 polisten biri “Son operasyonu yapmak için cezaevinden çıkacağız” diye tehditler savurdu.


İstanbul merkezli “paralel yapı”ya yönelik gerçekleşen operasyon sonrası haklarında tutuklama kararı çıkan 17 polis Silivri cezaevi yolunda beddua ve tehditler savurdu. “Allah belalarını versin” diyen polislerden bir tanesinin söyledikleri tüyler ürpertti. Açık açık tehdit savuran polis, “Son operasyonu yapmak için çıkacağız! Merak etmeyin” dedi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından, “suç örgütü kurmak”, “örgüt üyesi olmak”, “siyasal casusluk”, “resmi evrakta sahtecilik”, “kişisel verileri usulsüz kaydetme”, “bilgisayar verilerini silme” ve ”Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin görevini yapmasını kısmen engellemeye teşebbüs” suçlarından yürütülen soruşturmada, savcılık tarafından ifadesi alınan ve tutuklanan 17 polis Silivri Cezaevine gönderildi.

Hakimlik, aralarında eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı ile eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Nazmi Ardıç’ın da bulunduğu 17 kişinin tutuklanmasına karar verdi.

CEZAEVİ YOLUNDA BÜYÜK TEHDİT!

“Hırsızların Allah belasını versin!” diyen polisler, Silivri’deki meslektaşlarına selam söyledi. Tutuklu polisler, Silivri Cezaevi’ne götürülürken adliye koridorlarında tehdit savurdu. Avukatların cep telefonlarına yansıyan görüntülerde polisler, “Son operasyonu yapmak için çıkacağız merak etmeyin!” dedikleri görüldü.

MEDYAGUNDEM

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

silivri1

FETÖ’den cezaevinde kalkışma hazırlığı

Silivri Cezaevi’nde tutuklu binlerce FETÖ zanlısının olası firarına ve isyanlara karşı 24 saat görev yapacak …

akademisyen

FETÖ’cü sözde akademisyen kovuldu

“Polise askere güvenmeyin. Silahlanın” çağrısı yapan Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Mahmut Nihat Kanbur’un …

1 Yorum yapıldı

  1. hadi yavrum hadi geçti maklube günleri.orda beni düşünüp durun emi yavrum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir