Anasayfa / ANALİZ / Türkiye için Paris dersleri!
paris-teror2

Türkiye için Paris dersleri!

Türkiye Paris’teki terör saldırısının ardından terörle mücadele meselesini ciddiyetle ele almalı. Öncelikle terör medyasına sert önlemler alınmalı, topyekün bir mücadele anlayışıyla “teröre geçit yok” denmeli.


MEDYAGUNDEM.COM- Fransa’nın başkenti Paris’te tüm dünyayı sarsan terör eylemi, Türkiye için de ciddi dersler taşıyor.

Türkiye teröre karşı kesinlikle çok net tavır almalı, terör örgütleriyle topyekün mücadele stratejisini daha da güçlendirmeli.

Bu kapsamda terör medyasına asla izin verilmemeli.

İşte Fransa örneği… Hiç kimse çıkıp “Katil devlet”, “Hollande çetesinin katliamı” demedi. Devletine “katil” diyen terör örgütü paçavraları Fransa’da yoktu. Ama Türkiye’de PKK terör örgütünün resmi gazetesi Özgür Gündem, tv kanalı imc tv, PKK terör örgütüne açık ve net destek veren, Evrensel, teröriste terörist demeyen Cumhuriyet ve Sözcü, PKK terör örgütüyle işbirliğine giren Gülen terör örgütünün basın yayın organları…

Terör medyasına karşı tavizsiz mücadele de artık bir zorunluluk…

Fransa’daki terör saldırısı şunu gösterdi; bizdeki devletini alçakça suçlayan hainleri başka ülkede bulamazsınız.

PKK, Gülen terör örgütü, DAEŞ ve sol terör örgütleri… Asla göz açtırılmamalı… Bu terör örgütlerinin medya faaliyetlerine asla göz yumulmamalıdır.

TERÖRE GEÇİT YOK

Türkiye hükümetiyle, yargı mensuplarıyla, güvenlik ve istihbarat teşkilatlarıyla “teröre geçit yok” demelidir.

Terör örgütü medyasına asla ama asla müsamaha gösterilmemeli.

TERÖR MEDYASI MÜSADERE EDİLMELİ, YABANCI SERMAYENİN OPERASYONLARI ÖNLENMELİ

Terör örgütünün medyası olamaz. Bu kapsamda terör medyası müsadere edilmeli, terör medyasına el konulmalı…

En önemlisi yabancı istihbarat servislerinin Türkiye’deki medya operasyonlarına karşı sert önlemler alınmalı.

Başta siyonist Murdoch’ın Fox TV’sinin ve yabancı sermayeli Türkiye’deki medya operasyonları

Başta Fox TV olmak üzere yabancı sermayeli operasyon medyasını milli güvenlik hassasiyetleri doğrultusunda ele alınmalı.

Fox TV dışında Cumhuriyet, Sözcü, Birgün, Evrensel, Özgür Gündem, imc tv, Taraf ve Zaman gibi gazeteler terörle mücadele kapsamında değerlendirilmeli.

Aydın Doğan gibi yerli medya sermayesinin de PKK ve FETÖ gibi terör örgütleriyle ilişkileri tespit edildiğinde yasal yaptırımlar devreye sokulmalı, lisans iptalleri dahil her türlü müsadere de devreye sokulmalı.

Teröre öncelikle terör medyasına karşı önlem alınarak geçit verilmez…

KONU ULUSAL GÜVENLİKSE…

Mesele ulusal güvenlikse gerisi teferruattır. Nasıl ki Fransa’da Taraf, Sözcü, Zaman, Cumhuriyet, Birgün, imc tv, Evrensel, hurriyet.com.tr gibi kendi devletine ve milletine ihanet eden terör şebekelerini kollayan medyaları yoksa bizde de olmamalıdır.

 

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

2 Yorumlar

  1. Habere aynen katılıyorum.Foxtv’de sabah haberi sunan İsmail Küçükkaya sinsi bir tetikçidir.Rize gezisinde yaptığı yayında halktan büyük tepki almış,Yayını bir evvel bitirip topuklayıp Rize’den kaçmış.

    http://m.haber7.com/haberDetay.php?id=1356623

  2. Aynen katılıyorum..acilen terör medyası yasal kıskaca akınmalı..cüneyt özdemir yine dün cnn de bir pkk lı karıyı çıkarıp, Türkiye aleyhtarı röportaj yaptırdı karının boynunda da kırmızı fular vardı..cüneyt özdemir hakkında yasal işlem neden yapılmıyor daha önce de kaç defa pkk yandaşlığı yaptığı ortada bu adamları istemiyoruz medyada.. temizlensin bu teröristler artık bunlar hakkında davalar açılıp teşhir etmeli ve medyayı bu pisliklerden temizlemeliyiz yeni Türkiyede artık terör seviciliği, yandaşlığı istamiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir