MEDYAGUNDEM.COM- Fethullah Gülen’in Herkul.org sitesine yüklenen son konuşması, tüm Türkiye’yi şoke edecek. Türkiye ve İslam alemi ilk kez Gülen’i böyle görecek, ilk kez Gülen’in çıldırmış biçimde Müslümanlara beddua ettiğine tanık olacağız.

Gülen’in sinirler içinde savurduğu beddualar kanınızı donduracak. Gülen resmen Müslümanlara, “Dememiştim, demeden edemedim. O kadar diş gösterildi, o kadar salya atıldı, o kadar kimse tahrik edildi, o kadar o ‘twit’lerde o mel’un düşünceler bir yönüyle vizesiz rahat dolaştı ki, demeden edemedim. Şimdiye kadar demediğimi dedim.” deyip şu bedduaları savurdu:

” …bize de nisbet ediyorlar, dolayısıyla ben bizi de onların içinde görerek diyorum.. dinin ruhuna aykırı bir şey yapmışlarsa, yaptıkları şey Kur’an’ın temel disiplinlerine aykırıysa, Sünnet-i Sahiha’ya aykırıysa, İslam’ın hukukuna aykırıysa, modern hukuka aykırıysa, günümüz demokratik telakkilere aykırıysa.. Allah bizi de onları da yerlerin dibine batırsın, evlerine ateş salsın, yuvalarını başlarına yıksın. Ama öyle değilse, hırsızı görmeden hırsızı yakalayanın üzerine gidenler, cinayeti görmeyip de masum insanlara cürüm atmak suretiyle onları karalamaya çalışanlar.. Allah onların evlerine ateşler salsın, yuvalarını yıksın, birliklerini bozsun, duygularını sinelerinde bıraksın, önlerini kessin, bir şey olmaya imkan vermesin.” diyerek beddua okudu.

İşte şok sözleri: