Anasayfa / ANALİZ / TRT’nin cemaatçi basın müşaviri hala o koltukta niye oturuyor?
trt-basin

TRT’nin cemaatçi basın müşaviri hala o koltukta niye oturuyor?

MEDYAGUNDEM.COM- TRT’de yıllardır cemaat kadroları milletin parasını kurdurdukları taşeron şirketler üzerinden beşinci sınıf işlere imza atıp “dış yapım” görüntüsüyle resmen yağmaladılar. TRT cemaat kadrolarının doldurulduğu kuruma dönüştü.

Trilyonlar TRT’nin kasasından cemaat bağlantılı şirketlere aktarıldı. Şimdi cemaatin “kontgerilla siteleri” TRT’deki yağma ve talan düzeninin tasfiyesi için yeni yalanlar üretmeye başladılar.

TRT’de öyle bir kadrolaşma kuruldu ki, TRT Genel Müdürü’nün Basın Müşaviri de cemaatten seçildi.

TRT’nin genel müdürünün basın müşaviri ve TRT Danışmanlık Genel Sekreter Yardımcısı Birol Uzunay’ın da Pensilvanya örgütünden olduğu iddia ediliyor. TRT’den önce cemaatin yayın organı Aksiyon’da çalışan Uzunay’ın yeni Türkiye’yi kalbinden hançerlemeye çalışan Cemaatin bir üyesi olarak hâlâ TRT’de ne aradığı merak ediliyor.

MEDYAGUNDEM

fatih-terim2

Terim’den TRT’ye anlamsız tepki

Milli Takımı çalıştıran teknik direktör Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti maçı sonrasında yaptığı açıklamada, bundan sonra …

kaya-akit

İşte o FETÖ’cünün istifa oyununun sebebi!

Yeni Akit yazarı Latif Erdoğan, FETÖ’nün üst düzey isimlerinden Alaeddin Kaya’nın geçtiğimiz gün Sabah gazetesinde …

zaman-nabi

FETÖ Zaman’ı nasıl ele geçirdi?

3 Kasım 1986’da yayın hayatına başlayan, her kesimden İslami duyarlığa sahip kişi ve kurumların temsil …

2 Yorumlar

  1. adam kendisi illa benburda oturacağım demiyordur herhalde, onu oraya getireen ve oturtan bir irade vardır. anlaşılan o irade adam arkasında kale gibi duruyor.
    sadece Böken’i göndermekle cemaati temizledik saanlar yakında nasıl yanıldıklarını görecekler. Böken’in bütün kadrosu hala görev başında

  2. Basbakan yillar once milli Görüş gomlegini cikardim demisti orda durduguna göre o da cemattci gömleğini cikarmistir. Yoksa ibrahim bey bu kadar yakin calisma arkadasini tanimaz mi. Bunlar birol bey üzerinden ibrahim beyi yipratma gayetleri trt nin basarisini cekemeyen kaltuk bekleyen açlarin hezeyanlari

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir