Anasayfa / GENEL / TRT’den Erhan Çelik hüsranı!
erhancelik3

TRT’den Erhan Çelik hüsranı!

TRT’ye transfer olan Erhan Çelik’in alacağı maaş tartışılmaya devam ederken reyting sonuçları hüsran oldu.


Şarkıcı Gülben Ergen’in eşi sunucu Erhan Çelik’in TRT’ye transferi ve alacağı ücret tartışma konusu olmaya devam ediyor. Çelik’in TRT’den alacağı ücretin, aylık 206 bin lira olduğu iddia edilmiş, bu iddia üzerine bir açıklama yapan Çelik, “TRT’deki bu şerefli göreve bir ücret talebiyle gelmediğim gibi söz konusu tezvriatçetesinin uydurduğu 206 bin TL gibi bir hizmet bedelinin tarafıma ödenmesi de hayli abartılı bir yalandır” ifadelerini kullanmıştı. Çelik, “Hak ediş olarak bana kurum tarafından ödeneceği ifade edilen rakam iddia edilenin 10’da 1’i bile değildir” demişti.

Tüm bu tartışmalar devam ederken Erhan Çelik, TRT’de ekranlarında yer almaya başladı. Ağustos’un ilk günü ekrana çıkan Çelik, reyting listesinde hüsrana uğradı. 1 Ağustos 2016 günü ‘total’de en çok izlenen ana haber bülteni ATV Ana Haber oldu. ATV’yi sırasıyla Show ve Fox televizyonları takip etti.

Alacağı maaşla büyük tartışma konusu olan Erhan Çelik’in sunduğu TRT Ana Haber ise kendisine çok daha gerilerde yer bulabildi. TRT Ana Haber, yüzde 0,82’lik reyting oranıyla 50 sırada yer alırken, yine Çelik’in sunduğu ana haber bültenini yayınlayan TRT Haber, yüzde 0,51’lik oranla 100. sırada yer aldı.

MEDYAGUNDEM

trt1

TRT’de 8 daire başkanı görevden alındı

TRT’de geçen hafta Şenol Göka’nın istifasının ardından dün de 8 daire başkanı görevden alındı. TRT’de …

trt1

TRT Genel Müdürü istifa etti

TRT Genel Müdürü Şenol Göka istifa etti. Göka’nın dilekçesinde, ‘gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum’ yazdığı …

trt1

FETÖ’nün TRT inine yeni operasyon

FETÖ’nün TRT’deki yapılanmasına yönelik Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmada 38 kişi hakkında gözaltı kararı alındı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir