Anasayfa / ANALİZ / TRT’de Alaton’cu bir cemaatçi!
mehmet-gundem

TRT’de Alaton’cu bir cemaatçi!

MEDYAGUNDEM.COM- TRT’deki “Cemaatçi” yapılanmanın ilginç bir örneği Mehmet Gündem. 28 Şubat’ın sivillere doğru genişlemesini sakıncalı bulan, Türkiye’nin otomobil üretmesinin saçma olduğunu söyleyen, karanlık ilişkilerin odağındaki bir ismi, İshak Alaton’u tonton bir demokrat olarak allayıp pullayan kitabı bulunuyor.

Gündem, TRT-Haber’de, Gündem’e Özel programını kendi şirketi üzerinden ve dışyapım olarak gerçekleştiriyor. Oh ne ala… Hem hükumete karşı kurulan uluslar arası kumpasın içinde olacaksın hem de Hükumete bağlı bir yayın kuruluşundan cukkaları indireceksin. Sonra da şöyle twitler atacaksın :

mehmet-gundem

mehmet-gundem2

Sahi bu programı TRT kendi ekipmanlarıyla yapamıyor mu da bir dışyapım olarak, Medyalogic şirketine yaptırıyor. Bu şirket kimindir? Program başına kaç lira ödenmektedir?

MEDYAGUNDEM

trt1

TRT’de 8 daire başkanı görevden alındı

TRT’de geçen hafta Şenol Göka’nın istifasının ardından dün de 8 daire başkanı görevden alındı. TRT’de …

trt1

TRT Genel Müdürü istifa etti

TRT Genel Müdürü Şenol Göka istifa etti. Göka’nın dilekçesinde, ‘gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum’ yazdığı …

trt1

FETÖ’nün TRT inine yeni operasyon

FETÖ’nün TRT’deki yapılanmasına yönelik Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmada 38 kişi hakkında gözaltı kararı alındı. …

2 Yorumlar

  1. Hocasi bu olanin kendinden ne beklersin.

  2. Efendiler insanlar emek harcayıp alın terlerinin karşılığını alır çalıştığı yerin kime ait olduğunun önemi yoktur
    Fakat insanların bulundukları makamları kullanıp haksız kazanç sağlamaları. Örnegin rüşvet ve yolsuzluk yaparak edinilen servetlerin legalleşmesi için devlet yöneticilerinin paralel devlet ve dış güçler bahanesiyle tüm denetim mekanizmasını değiştirmesi hakka ve hukuka uygun bir davranış değildir .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir