Anasayfa / GENEL / “Tosuncuk” İhsan Hilton’da!
ihsan-hilton1

“Tosuncuk” İhsan Hilton’da!

Sosyalist Enternasyonal (SE) Konsey toplantısı, CHP’nin ev sahipliğinde İstanbul Hilton Otel’de gerçekleşti.

Toplantıya Sosyalist Enternasyonal üyesi 168 partinin temsilcileri, DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, oyuncu Levent Üzümcü ve Mimarlar Odası Genel Başkanı Eyüp Muhvu katıldı. Toplantıya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ev sahibi sıfatıyla katıldı. Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu da katılımcılar arasındaydı.

HİLTON’DA ANTİKAPİTALİST MÜSLÜMAN ELİAÇIK!

Toplantıya katılanlar arasında bir isim ilgi çekti. Antikapitalist Müslümanlar grubunun başını çeken İhsan Eliaçık, toplantıda bir konuşma yaptı. ‘Yeyici’ olmakla suçladığı Ak Parti camiasına ‘Tosuncuk’ yakıştırması yapan Eliaçık’ın, kapitalizmin simgelerinden biri olan Hilton’da boy göstermesi sosyal medyada eleştirildi.

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

1 Yorum yapıldı

  1. Antikapitalist-Adam SİMİTh’çi Müslümanlardan İhsan, ne işin var senin kapitalistlerin, sermayedarların mabetlerinde, söylesene! Milleti İlahiyatçıyım diye kandırıp, orucu, namazı tahrip etmekle görevli Hilton-Alamut Kalesinin Hashasin Adam SİMİTh’çisi ne arıyon orada?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir