Anasayfa / GENEL / Today’s Zaman yayın müdüründen 46 rehineye eşek benzetmesi
kenes1

Today’s Zaman yayın müdüründen 46 rehineye eşek benzetmesi

Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, IŞİD terör örgütünün elinden kurtarılan 46 rehine hakkında küçük düşürücü ifadeler kullandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Azerbaycan’da 46 Türk rehinenin terör örgütünün elinden kurtarıldığı müjdesi yurtta sevinçle karşılandı.

Muhalefet kanadındanda hükümete tebrik mesajlarının geldiği gelişme, bazılarını rahatsız etti.

46 TÜRK VATANDAŞINA EŞEK BENZETMESİ

Zaman Gazetesi’nin İngilizce versiyonu Today’s Zaman’ın Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, Twitter hesabından paylaştığı mesajlarda, kaçırılan 46 Türk vatandaşı için eşek benzetmesi yaptı.

Son zamanlarda her fırsatta Türkiye’yi batı dünyasına karalayan yayınlarıyla öne çıkan gazetenin genel yayın yönetmeni Keneş, Türkiye’nin 100 gündür yaşadığı rehine gerilimini, ve ortaya konan diplomasi trafiğini yok sayarak hükümeti eleştirdi.

“Anadolu’dan bir hikmetli söz: Allah bir aciz kulunu sevindirmeyi murad ederse, önce eşeğini kaybettirir sonra buldururmuş!”

“Bir hükümet, milleti haybeden sevindirmek isterse önce vatandaşlarını teröriste rehin bırakır, sonra şu ya da bu şekilde kurtarır (!)”

kenes

MEDYAGUNDEM

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

feto-medya

FETÖ’cü sözde gazetecilerin mal varlıklarına el konuldu

FETÖ soruşturması kapsamında, kapatılan Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı ile gazeteci Bülent …

kenes-toros

Torunlarınız bile bu kahpeliğinizin cezasını çekecek Fetocu itler!

FETÖ ile PKK terör örgütlerinin ortaklığı, ortak katliam planları yaptıkları günler yaşıyoruz. HDPKK’lıların elinden alınan …

2 Yorumlar

  1. HARBİ … SÜN BÜLENT KENEŞ.KEŞKE ŞU TVİT KATLAMA MESELESİNE DE BÖYLE BİR BENZETME YAPABİLSEYDİN.EE DEDİM YA BUNLARIN HERŞEYİ BİR FETONUN PENCERESİ İKİ MAKLUBE YİYİP NASIL HÜKÜMETE NASIL HAKARET EDERİZ. ADMİN YORUMUMU SİLME..

  2. KENEŞ ÇOK SAKSAFON ÇALMIŞ YİNE …BEYİNE KAN ANCA GİDİYOR.BU OLAYA BÖYLE BAKIYOR..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir