Anasayfa / GENEL / TMSF SHOW TV’ye ilk atamasını gerçekleştirdi
showtv

TMSF SHOW TV’ye ilk atamasını gerçekleştirdi

TMSF (Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu) Show TV’ye el koyarak, Turkuvaz Reklam Grup Başkanı Ümit Önal’ı Show TV yönetimine getirdi.


İstanbul 4. İdare Mahkemesi geçtiğimiz günlerde Çukurova Grubu’nun başvurusu üzerine açılan davada TMSF’nin Show TV’nin Ciner Gurubu’na devri için verdiği onayı iptal etmişti. Mahkeme kararının ardından da, TMSF’nin Show TV’ye el koyduğu ve yeni yönetim atadığı iddia edilmişti.

Ümit Önal Kimdir?

1994-2005 yılları arasında Kanal 7’de görev yapan Önal, 2005-2006 yılları arasında eğitim sektöründe genel müdürlük görevini yürüttü. Ümit Önal, 2007 yılı Haziran ayı itibariyle atv televizyonu ve merkez reklamdan sorumlu Grup Koordinatörü olarak görevine getirildi. Çalık Holding’in medya grubunu satın almasıyla birlikte de ‘Turkuvaz Medya Reklam Grup Başkanı’ olarak çalışmaya başlamıştı.

MEDYAGUNDEM

taraf-altan

FETÖ’nün kumpas gazetesi satılık!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) aralarında Taraf gazetesinin de bulunduğu 8 adet basın yayın kuruluşuna …

gulluoglu

FETÖ’nün baklavacısının mal kaçırma oyunu

FETÖ’ye finansman sağlamaktan tutuklanan Baklavacı Faruk Güllüoğlu’nun bazı şubelerini devralan ve ‘Hasan Gültekin Gaziantep Baklavacısı’ …

feto-aglama

İşte TMSF’nin el koyduğu 691 FETÖ şirketi

TMSF’nin FETÖ soruşturması kapsamında 691 şirkete el koyduğu açıklandı. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) bünyesinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir