Anasayfa / GENEL / Teröristbaşı Al Jazeera’da!
aljazeera3

Teröristbaşı Al Jazeera’da!

Katar merkezli uluslararası haber kanalı Al Jazeera FETÖ ve PKK terör örgütlerine sığınak olurken, PKK terör örgütünün Suriye’deki kolu PYD’nin de sözcülüğünü yapıyor.

medyagundem.com

Fetullahçı terör örgütüne dokunuluyor, bakıyorsunuz Al Jazeera kanalı FETÖ’nün yanında… PKK’ya, siyasi uzantısı HDP’ye dokunuluyor, Al Jazeera onların da yanında… PKK’nın Suriye’deki kolu PYD içinse hep bir destekçi… PYD terör örgütünün Al Jazeera için anlamı “Suriyeli Kürtler”

AL JAZEERA FETÖ/PKK ARTIKLARININ SIĞINAĞI OLDU!

AL JAZEERA’DAKİ DİŞİ CAN DÜNDAR!

Bugün Ankara Merasim Sokak’taki terör saldırısıyla ilgili PKK/PYD elebaşlarından Zübeyir Aydar, Remzi Kartal, Salih Müslim, Cemil Bayık, Murat Karayılan ve Fehman Hüseyin’in de aralarında bulunduğu 48 örgüt üyesi hakkında yakalama emri çıkarıldı.

Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Bürosunca yürütülen soruşturma kapsamında, aralarında terör örgütü PKK’nın elebaşlarından Zübeyir Aydar ve Remzi Kartal, PKK’nın Suriye uzantısı PYD’nin elebaşı Salih Müslim, PKK’nın elebaşlarından Cemil Bayık, Murat Karayılan ve Fehman Hüseyin’in de aralarında bulunduğu 48 örgüt elemanı hakkında yakalama kararı çıkarılması istendi.

Türkiye’de de “Al Jazeera Türk” internet sitesi işleten ve burayı tamamen FETÖ, PKK ve Gezici artıklarıyla dolduran Al Jazeera yine devreye girerek “Suriyeli Kürtlerin lideri” dediği PYD terör örgütü elebaşısı Salih Müslim ile bir canlı bağlantı yaparak, terör örgütüne destek verdi. İngiltere’den canlı bağlantıya katılan Müslim, Al Jazeera’ya Türkiye’de hakkında verilen kararı değerlendirdi.

aljazeera1

aljazeera2

 

MEDYAGUNDEM

ypg

ABD’den teröristlere yeni isim

Terör örgütü YPG’ye ‘isim değiştirme’ tavsiyesinde bulunduklarını belirten ABD Özel Kuvvetler Komutanı Orgeneral Thomas, YPG’nin …

harita

AA’nın deşifresi Pentagon’u çıldırttı

ABD Savunma Bakanlığı, Anadolu Ajansı’nın Suriye’de konuşlu ABD askerlerinin yerlerini yayınlanmasına tepki gösterdi. Anadolu Ajansı, …

akparti

ABD’nin ‘kara gücü’ teröristler Ak Partilileri katlediyor!

Diyarbakır ve Van Ak Parti ilçe başkan yardımcılarına yapılan suikastın yankıları sürerken, AK Parti Hakkari …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir