Anasayfa / GENEL / Tayyar montaj skandalını çürütecek detayı açıkladı
tayyar-montaj

Tayyar montaj skandalını çürütecek detayı açıkladı

Şamil Tayyar dün internete düşen Başbakan Erdoğan  ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen montaj ürünü olan ses kaydına ilişkin çarpıcı bilgiler verdi. Tayyar görüşmenin gerçekleştiği iddia edilen saatlerde Başbakan’ın Konya olduğunu ve Libya Başbakanı ile görüştüğünü söyledi. Tayyar CHP ve MHP’nin gece toplantı yapmasının tesadüf olmadığını belirterek olaydan önceden haberdar olduklarını söyledi.

BAŞBAKAN O SAATTE LİBYA BAŞBAKANI İLE GÖRÜŞÜYORDU

Ellerinde binlerce ses kaydı var. Teknolojiyi kullanmayı da iyi biliyorlar. İstedikleri zaman istedikleri kaydı çıkartırlar. Başkanımızla oğlu arasında geçtiği iddia edilen bir sesten bahsediliyor. Kayda baktığınızda bir iki ses Başbakanımıza ait, arada dublaj var bir başka ses var. Diğer seslerde çok sayıda konuşmadan cımbızla çekilerek bir araya konulmuş ama bir takım acemilikler yapılmış. Nasıl yapılmış Operasyonun yapıldığı sabah ertesi gün olmak üzere 3-4 görüşme yayınlanmış. Başbakan 17 Aralık’ta Konya’da Şeb-i Aruz törenlerindeydi. Görüşmenin yapıldığı iddia edilen 15:39 saatinde ise Başbakan Erdoğan Libya Başbakanı ile görüşme yapıyordu. Görüntünün biri de saat 23:15 gösteriyor. Başbakan o sırada Konya’da havaalanına giriyor. Ankara’ya uçacak, uçağa bindiği saat. Teknik olarak bunun gerçekleşmesi mümkün değil. Belli ki saatle, zamanla takvimle oynanmış, ya da montajı yapanlar farklı bir ülkede oldukları için acaba kendi yaşadıkları ülkeye göre mi yapmışlar bunu bilemiyoruz. 1 Milyar dolar bir kamyon para yapar. İçinde binlerce saçma sapan şey var.

DİNLEME SKANDALINI KAPATMAK İÇİN KARŞI ATAK YAPTILAR

Bu kayıtlar alel acele servis edildiği için böyle hatalar var. Biraz daha zamana yaysalardı daha profesyonelce bir şey ortaya çıkabilirdi. Basite almayın kurnaz bir zeka var ortada. Yedi bin kişinin dinlendiği dair skandal bilgiler gazetelere manşet olup Türkiye’nin gündemini değiştirince karşı bir hamleyle Türkiye’nin gündemini değiştirmek istediler.

CHP VE MHP’NİN MONTAJ SKANDALINDAN HABERİ VARDI

Gece bir montaj kaset yayınlanıyor. Kaset internet sitelerine düşer düşmez CHP, MHP olağanüstü toplanıyor. Ne oluyor size? Bir bekleyin sabah olsun. Siz ne olduğunu nerden biliyorsunuz? Bu ülkede yedi bin kişi dinlenmiş. Çok önemli, saygın insanlar var aralarında sizin kılınız kıpırdamıyor. Gece Başbakan’a bir tezgah kuruluyor partiyi olağanüstü toplantıya çağırıyorsunuz. O toplantı kararları tesadüf değil. Önceden onların da haberi ben bunu anlıyorum. Bu tezgahı kuranlar, darbe planını yapanlar siyasi ayağını da oluşturmaya çalışmışlar. Bu hükümetin gideceğine onları da inandırmışlar biz bunları geçmişte yaşadık.

MEDYAGUNDEM

ozgur

Al sana kapak babasının kemiklerini sızlatan Nişantaşı bebesi!

Uğur Mumcu’nun oğlu olan gazeteci Özgür Mumcu, sosyal medya hesabından “Bir lider bin odasında bin …

fatih

Palavracı Altaylı’ya hesap sorun!

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, FETÖ soruşturmalarını yürüten bir savcının ‘Halen görevde olan 12 …

damatlar

FETÖ mücadelesi iki damadın arasına sıkıştı kaldı

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Bülent Arınç ve Kadir Topbaş’ın damatlarının tahliye edilmesinin FETÖ …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir