Anasayfa / ANALİZ / Taraf’tan Erdoğan’a karanlık komplo
taraf-komplo

Taraf’tan Erdoğan’a karanlık komplo

MEDYAGÜNDEM- Taraf denilen gazete bugün bir kez daha “gazeteden başka her şey” olduğunu kanıtladı. Başbakan Erdoğan’a artık alenen hakaret edip, küfürler savuran Taraf’ın “karanlık planı” da yazarı Namık Çınar tarafından deşifre edildi.

Son dönemde Ahmet Altan’ın “gözde tetikçisi” haline gelen Çınar, Başbakan Erdoğan’a karşı giriştikleri “darbe”yi itiraf eden bir yazı kaleme aldı.

Taraf’ın son dönemde iyice azgınlaşmış biçimde Başbakan Erdoğan nefretinin sebebi de Namık Çınar’ın yazısıyla açığa çıktı.

Bugün bile sürmanşetinden “Bu Başbakan’a yazıklar olsun” diye başlık atıp, Başbakan Erdoğan’a “diktatör” diye saldıran “tetikçi gazete”, haddini iyice aştı.

“Türkiye’nin ‘Erdoğan sorunu’” başlıklı yazısıyla Çınar, Taraf’ın nasıl bir karanlık komplo içinde hareket edip “darbeciliğe” soyunduğunu da ortaya koydu.

“Millet iradesi” tanımazlığıyla darbeci generallerden hiç de farkı olmadığını ortaya koyan Taraf’ın “hain planı” Çınar tarafından şöyle açık edildi:

“Derhâl kurtulmalıyız ondan. Eskisini minnetle yâd etsek bile, ne yapıp edip bu şimdikinden kurtulmalıyız bir an önce. Konuşurken konuşmuyor haşlıyor; sevgiyle değil, öfkeyle bakıyor gözleri. Güneşe çıktığında bile çekip gitmeyen bir gölge yerleşmiş yüzüne.

Yapılan onca iyi şeylerin buzdan heykeller gibi eriyip gitmesini nasıl sindirirsiniz içinize? Dur demeniz, yeter artık kendine gel demeniz, engel olmanız gerekmez mi, güç birliği edip?

İnsan inanmayıp devirdiklerinin yerine geçerek nasıl benzeşir de, hınk! diye burunlarından düşer bu kadar?”

Açıkça “Erdoğan”dan kurtulmalıyız” diye yazan Namık Çınar isimli “asker eskisi” yazar Taraf’ın içinde yer aldığı fitne ve fesat operasyonunu da şu cümleleriyle deşifre etti:

“Sonu böyle bitecek idiyse, ne gerek vardı kendisine? Eskilerle gül gibi geçinip(!) gitmiyor muyduk? ‘Gül gibi’ dedim de aklıma geldi birden. Sayın Abdullah Gül… Sayın Abdullah Gül… Size de daha ne denir, ne söylenir; nasıl yakınıp yakarılır, bilmem ki?”

Açıkça Abdullah Gül’ü harekete geçirip Erdoğan’a karşı “kışkırtma” amaçlı yazı, Taraf’ın hangi karanlık ellerin elinde nasıl bir “tetikçi” olduğunu da kanıtladı.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

taraf-altan

FETÖ’nün kumpas gazetesi satılık!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) aralarında Taraf gazetesinin de bulunduğu 8 adet basın yayın kuruluşuna …

kiraz

Yine Anadolu Adliyesi yine skandal karar

İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde 31 Mart 2015 günü DHKP-C’li teröristlerce hain bir şekilde şehit edilen Cumhuriyet …

feto-medya

FETÖ’nün medyadaki teröristlerine 3’er kez müebbet

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri ve bu konuda çağrışım yapan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir