Anasayfa / GENEL / Taraf’ta iç savaş!
taraf-savas

Taraf’ta iç savaş!

MEDYAGÜNDEM- Artık su yüzüne çıktı. Taraf’ta bir “iç savaş” yaşanıyor. Oral Çalışlar, Yıldıray Oğur, Kurtuluş Tayiz gibi isimler bir tarafta, diğer tarafta da top sakallarla Ahmet Altan dönemi artığı bir tetikçi…

Çözüm sürecini başından beri sabote etmek için mücadele veren Emre Uslu ve Mehmet Baransu gibi isimler, sürecin kaybedeni haline geldiler. Öyle ki gazeteleri Taraf’ta bile kendilerinin bu “karanlık misyonu”nu deşifre eden yazılar çıktı.

kurtulus-uslu1

Oral Çalışlar ve Kurtuluş Tayiz’in Emre Uslu hakkındaki yazıları üzerine bugün topa Mehmet Baransu girdi. Yayın yönetmeni Oral Çalışlar’a “kafa tutan” Baransu, “âkil inanları toplumun ciddiye almadığını” iddia etti. Hem Çalışlar’a kinini kustu, hem de bildik rolüyle süreci zehirleyecek bir yazı yazdı.

Baransu’nun bugünkü yazısı Taraf’taki “iç savaşın” en net göstergesi oldu. Taraf’taki top sakallar Çalışlar ve Oğur gibi isimlerden duydukları rahatsızlıkla hem sürece, hem âkil insanlara saldırarak kendilerine yeni bir operasyon alanı da buldu.

Bugünlerde top sakalların tetikçiliğini yapan bazı medya sitelerinden Çalışlar aleyhine bir kampanya başlatılırsa şaşırmayalım..

Bakalım Çalışlar bu savaştan nasıl çıkacak, top sakallara pabuç bırakacak mı?

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

teror

CHP bu alçak teröristlerle yürüyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü adı altında planladıkları kirli tezgah gün geçtikçe …

taraf-altan

FETÖ’nün kumpas gazetesi satılık!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) aralarında Taraf gazetesinin de bulunduğu 8 adet basın yayın kuruluşuna …

uslu1

FETÖ’cü firari teröristten Başbakan’a ölüm tehdidi

FETÖ’nün tetikçisi, firari Emre Uslu sosyal medyadan Başbakan Binali Yıldırım’a tehditler savurdu. Uslu, trafik kazasında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir