Anasayfa / GENEL / “Taraf’ı polis bastı” haberinin altından çıkan çarpıcı gerçek!
taraf-fon

“Taraf’ı polis bastı” haberinin altından çıkan çarpıcı gerçek!

Taraf gazetesinin Kadıköy’de bulunan binasına sabah polisler tahliye kararı ile geldi. Binanın iki yıldır kirasının ödenmediği için tahliye kararı aldırıldığı ortaya çıktı. Haberin altında başka bir gerçek vardı.


Kadıköy Albay Faik Södener Caddesi’nde bulunan ve Taraf gazetesinin de yer aldığı bina, ‘kira ödemeleri yapılmadığı için’ mahkeme kararı ile boşaltılıyor.

Taraf gazetesinin de içinde bulunduğu Kadıköy Albay Faik Södener Caddesi’ndeki bina, sahibinin şikayeti üzerine alınan mahkeme kararı gereği boşaltılacak.

Sabah saatlerinde binaya gelen polis ekipleri, kiracıların binayı boşaltması için güvenlik önlemi aldı. Koç Allianz Emeklilik‘e ait binadaki kiracıların 2 yıldır kira ödemedikleri için mahkeme kararıyla polis gözetiminde binanın boşaltılacağı öne sürüldü.

Bu haber başka bir gerçeği daha ortaya çıkardı. FETÖ’nün tetikçisi Taraf tam 2 yıldır binasına kira ödemeyerek Koç grubu tarafından fonlandı. Bugün Taraf’ın o binadan çıkarılmasının asıl anlamı FETÖ’nün 17-25 Aralık darbe girişiminin 1 Kasım’la tarihe gömülmüş olması, çünkü FETÖ tetikçisini fonlayanları da ortada bıraktı.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir