Anasayfa / ANALİZ / Taraf ve Today’s Zaman ortalıyor o site son vuruşu yapıyor!
odatv-baransu

Taraf ve Today’s Zaman ortalıyor o site son vuruşu yapıyor!

MEDYAGUNDEM.COM- Karakter suikasti yapacakları insanlara “karanlık Oda’cı” derler infaz yaparlardı, şimdi “karanlık Oda”nın içine onlar girdi. Taraf ile, Today’s Zaman ile “karanlık ODA” arasında artık bir “derin bağ” oluştu.

“Erdoğan nefreti” cemaate sızmış “derin yapı” ile “karanlık ODA”yı birleştirdi.

Artık Today’s Zaman’da hükümete küfreden hangi yazı ne çıkarsa anında Oda TV’de manşette. Taraf’ta Emre Uslu ya da Mehmet Baransu ne yazarsa da anında Oda TV’de manşette.

Türkiye’de kimin elinin kimin cebinde olduğunu görmek adına önemli bir süreç içindeyiz. Hakan Fidan MİT Müsteşarı olduğunda ilk saldırıyı başlatan Oda TV idi, bugün cephede top sakallar, cemaate sızmış “derin yapı”, Neo-Conlar ve İsrail var. Haliyle “karanlık Oda”daki ittifak da şaşırtmıyor.

İşte bugünden örnek.

Taraf’ta Mehmet Baransu’nun yazısını Oda TV, “Baransu bu kez ağlattı” diye manşetine çekti. Soner Yalçın’ıın sitesi bir de “Hükümet cemaat gerilimi Mehmet Baransu’ya ‘yeter’ dedirtti.” ifadesine yer verdi, Baransu’nun yazısını aynen yayınladı.

odatv-baransu

Bir diğer örnek: Today’s Zaman’ın genel yayın yönetmeni Bülent Keneş’in yazısı. Oda TV’de “Ve cemaat gemileri yaktı” diye manşete çekildi.

odatv-kenes

Artık sistem böyle işliyor. Pası “karanlık ODA”ya atıyorlar, karanlık içinden saldırıyorlar.

Karanlıkta boğulun inşallah.

MEDYAGUNDEM

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

kadir2

FETÖ’nün avukatı Baransu’nın kankası Kadir!

DHA’da muhabirlik yapan Kadir Çetinçalı’nın 25 Aralık kumpasından 1 hafta önce Twitter’dan “Sıra Bilal Erdoğan’da” …

baransu2

Baransu’nun FETÖ’cü ağabeyi hırsızlıktan hesap verecek

2010’daki sınav usulsüzlüğüne yönelik 5’inci dava bugün başlıyor. Yalçın Baransu ile Gülen’in yeğeni de sanık …

2 Yorumlar

  1. Medya Gündem tarafından karanlık yapılanmaların karanlık tipleri bir bir deşifre edilince, tetikçi sıkıntısını gidermek için yeni derin yapılanmalar oluşturmada maharetli olanlar tarafından ‘Aç-Kapa’ argümanı ‘İçeri Al-Bırak’ köpeğin olur yönteminin meyvelerini almaya başladığını görüyoruz.

  2. Karanlık Oda’nın karikatürünü; ihanet eden karanlık eller tükenmiş, bitmiş, top atmış, iflas etmiş durumda, vatanı için çalışanlar ise ülkesini müreffeh hale getirmenin keyfini çıkarıyor olarak anlıyor ve yorumluyorum. Baransu’nun tükenişi, Hakan Fidan’ımızın yükselişi olarak ima etmeye çalışmışlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir