Anasayfa / GENEL / Şu teröristlere gazeteci diyen soysuzlar var!
pkk-gazete

Şu teröristlere gazeteci diyen soysuzlar var!

Almanya’da yayın yapan HDP ve PKK’nın çizgisinden çıkmayan Yeni Özgür Politika gazetesi, Derik Belediye Başkanlığı’na atanan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün şehit edilmesini birinci sayfasından zafer edasıyla verdi.

Avrupa’nın terör örgütü PKK ve uzantısı HDP’ye desteği sürüyor. Türkiye’de çocuk, kadın, yaşlı, asker, korucu, polis ayırt etmeksizin katliamlarına devam eden PKK’nın bütün örgüt bültenleri mahkeme kararı ile kapatıldı.

HDP HALA KINAYAMADI

Avrupa teröre destek olmaya devam ediyor, makamında şehit edilen Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün şehit edilmesine sessiz kalan HDP hala terörü kınayan bir açıklama dahi yapmadı.

GAZETELERİ ZAFER ŞEKLİNDE DUYURDU

Almanya’da yayın yapan HDP ve PKK’nın çizgisinden çıkmayan Yeni Özgür Politika gazetesi, Derik Belediye Başkanlığı’na atanan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün şehit edilmesini birinci sayfasından zafer edasıyla verdi.

SOSYAL MEDYADA HDP VE AVRUPA’YA TERÖR TEPKİSİ

Yeni Özgür Politika gazetesinin bu alçak manşetine sosyal medyadan sert tepki gösterildi. Hem terörü ve teröristleri koruyan Avrupa’ya hem de teröre destek verip siyaseti kalkan olarak kullanan HDP’ye yönelik paylaşımlar yapıldı.

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

merkel

Almanya’dan “PKK bizi nasıl haraca bağladı” raporu

Almanya’da iç istihbarat servisi, PKK’nın Almanya’da topladığı paranın son 10 yılda iki kat arttığını bildirdi. …

2 Yorumlar

  1. Allah bin türlü belanızı versin şerefsizler bu şerefsiz avrupa ve abd medyasında türkiyeye ne gibi yaptırımlar uygulayacaklarına dair yazılar çıkıyor askeri ve ekonomik ambargolar ve pkklılara avrupa parlementosunda grup kurdurmaktan bahsedilen yazılar var avrupayla artık sadece anladıkları dilden konuşmak değil anladıkları dilden eylemlerle işe başlamalıyız biz de aynen onların50 yıldır bize yaptığı gibi hemen avrupa başkentlerini kana bulayacak örgütler kurup onları kanlarında boğmalıyız, önce sınırları açıp tüm mültecileri kapılarına yığmalı, ülkelerinde iç savaş çıkmasını sağlamalı ve sonrasında en zayıf anlarında da açık savaş ilan edip hepsini gebertmeliyiz bu iş başka türlü çözülmeyecek bakalım el mi yaman bey mi yaman

  2. ülkemiz üniversitelerinden mezun batı toplumları üzerinde araştırmalar yapmış vatan sever sosyologlar ve antropologların yardımı ile avrupa ülkelerinin hepsinin dini, etnik azınlık haritaları üzerinden fay hatlarını çıkartılmalı bu onların 100 yıldan fazla zamandır bizler üzerinde uyguladığı ve hala uygulamaya devam ettiği yöntemdir bu fay hatları özenle tespit edilip, sonrasında da güvenlik birimlerimiz bu fay hatlarınıın kırılmalarını sağlayacak yollar ve yöntemler üzerinde çalışıp sofistike operasyonlar yapmalıdır bu gerçeği bilmelerinin de hiç mahsuru yoktur hatta daha iyi sonuç verir başlarına gelebilecekler konusunda bir gözdağıdır büyük devletler böyle çelışırlar yapabileceklerini gösterip pazarlık masasına otururlar artık oyunu kuralına göre oynama zamanıdır bakın bakalım o zaman bizim fay hatlarıyla oynamak teröre destek vermek böyle kolay olur mu? belçika mahkemesi brükselde mağriplilerin yaşadığı mahallelerden tüm brüksele yayılacak sokak gösterileriyle karşılaşacaklarını, caddelerin alev alev yanacağını bilseydi pkk terör örgütü değildir kararı verebilir miydi? batı sadece güce eğilir ve zorbalarla micadelenin en etkin yolu onlardan daha zorba olabileceğini düşmanına göstermektir yani göze göz dişe diş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir