Anasayfa / GENEL / STV dizisinde terörist gibi gösterilen işadamı!
stv-nizam1

STV dizisinde terörist gibi gösterilen işadamı!

Dershanelerin kapatılmasına tepki bildirisinin altına isminin konulmasına itiraz eden Rize TSO Başkanı Karamehmetoğlu, paralel yapının hedefi oldu. ‘Nizama Adanmış Ruhlar’ dizisinde iki kez fotoğrafını İnterpol suçluları arasında gören Karamehmetoğlu, “Şok oldum” dedi.


Samanyolu dizilerindeki Karanlık Kurul’da ‘Tahşiyeciler’i işleyerek daha sonra bunu operasyona dönüştüren paralel yapı, hedeflediği birçok kişiye karşı aynı ‘dizi’ yöntemine başvurdu. Örgütün imza attığı en ilginç ‘kurmaca’ örneği ise Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu’na yapılanlar oldu. Dershane tartışmalarının yaşandığı dönem, imzası, Rize’deki ‘paralel’ derneklerin yayınladığı destek bildirisine kendisinden habersiz konulan Karamehmetoğlu, bildiriye karşı tekzip açıklaması yaptı. Ne olduysa da bu tekzipten sonra oldu.

SUÇLU İLAN EDİLDİ

Geçtiğimiz nisan ayında ‘Nizama Adanmış Ruhlar’ isimli dizinin 63. bölümünde, birdenbire Karamehmetoğlu’nun fotoğrafı ekrana verildi. Dizideki ekip, senaryo gereği Suriyelilerin kaldığı kampı ziyaret eden Türk generalinin öldürülmesini araştırmaya başladı. Ekipler, İnterpol databankında suçluların fotoğrafını taradı. Bu esnada Karamehmetoğlu’nun fotoğrafı İnterpol’de aranan suçlular arasında 2 kez gösterildi. Paralel yapı Karamehmetoğlu’na bu yöntemle ‘gözdağı’ verdi.

stv-nizam

‘SEHVEN’ KOYMUŞLAR!

Yeni Şafak’ın ulaştığı Aziz Karamehmetoğlu, dizide makamında çekilmiş fotoğrafının yayınlanmasından bir arkadaşı vasıtasıyla haberdar olduğunu söyledi. İlk duyduğunda şok olduğunu söyleyen Karamehmetoğlu, filmin yapımcısını aradığını yapımcının kendisine sehven bir yanlışlık yapıldığını söyleyip özür dilediğini belirtti. Daha sonra ise görüntüsünün diziden çıkarıldığını aktardı. Oysa sözkonusu ‘yanlışlığın’, TV’de aynen yayınlanan dizinin yalnızca internet versiyonundan kaldırıldığı öğrenildi.

(MUSTAFA SAİT ÖZKAN-YENİ ŞAFAK)

MEDYAGUNDEM

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

noel-stv

FETÖ senaryolu terör!

FETÖ’nün kanalı Samanyolu TV’de Reina’ya yapılan saldırı daha önce işlenmiş. FETÖ’den Noel baba maskeli terör …

ahkam2

Yine FETÖ dizisi; canlı bomba olan polis!

Fetullahçı terör örgütünün Rus Büyükelçi Andrey Karlov’a suikastta olduğu gibi terör eylemlerini önceden yayınladığı dizilerindeki …

2 Yorumlar

  1. bu sitede emeği geçen herkesin cumlesini, çaycısından trollune, webmasterinden bilgisayar fişini takan ustaya kadar alayının gelmişini geçmişini testisinden su içmişini, yedi ceddini siiii lifkeye bekleriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir