Anasayfa / GENEL / Star’a şok saldırı iddiası!
star1

Star’a şok saldırı iddiası!

Twitter’da çarpıcı deşifreleriyle bilinen Kuşçubaşı Eşref, akşam saatlerinde Star Medya’ya düzenlendiği iddia edilen silahlı saldırıyla ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.


Akşam saatlerinde paralel örgüte yakınlığıyla bilinen haber siteleri tarafından son dakika olarak servis edilen Star Medya Grubu’na saldırı haberi kısa bir süre içerisinde yalanlanmıştı.

Saldırı iddialarının yalanlanmasının hemen ardından Kuşçubaşı Eşref isimli Twitter hesabından iddia edilen silahlı saldırıyla ilgili çok çarpıcı iddialarda bulunuldu.

Kuşçubaşı Eşref, bu saldırının paralel örgüt tarafından planlandığı fakat engellendiğini belirterek, saldırının AK Parti’ye yıkılmak istendiğini iddia etti.

İşte o tweetler:

Star ve 24 binasına saldırı olayı aslında yalan bir haber değil. Saldırı olacaktı ama beceremediler.

Gülen Örgütü’ne bağlı çalışan bir hücre bugün Star ve 24 binasına saldıracaktı. Bu konuda komut verildi.

Tıpkı 25 Aralık operasyonunda olduğu gibi Gülen Örgütüyle çalışan ve örgütcü görünmeyen basına da olaydan önce haber verildi.

Star ve 24 binalarına saldırı olacak ve öncelikle rota ve taraf gibi medya kuruluşları bu haberi yapacaktı.

Bu haberlerden sonra Ak Partiye yakın medyaya olayın Gülenciler tarafından gerçekleştirildiğine dair bir bilgi notu gidecekti.

Ardından Ak Parti’ye yakın medya bu bilgi notuyla saldırıyı Paralel İhanet Çetesi yaptı iddiasıyla verecek ülke gündemine oturacaktı.

Medya saldırıyı Gülencilerle bağdaştıra dursun o sırada Gülenci bazı yazarlar saldırının hükümetin tezgahı olduğunu iddia edecekti.

Ertesi gün yani (yarın sabah) failler yakalanacaktı. Ama olay çok farklı bir şekilde gelişecekti. Failler önce emri Gülenci bir komiserden aldıklarını söyleyeceklerdi mahkemeye kadarda bu ifade sabit kalacaktı.

Ancak mahkeme günü failler ifade deşitirecek değiştirme nedeni de şöyle izah edeceklerdi: Bizi koruyacaklardı korumadılar.

Alacakları cezayı bahane edip ifade değiştirecek failler emri Gülenist komiserden değil Ak Parti il teşkilatında yetkili bir isimden aldıklarını (sözde) itiraf edecek ve saldırı Ak Parti ile ilişkilendireceklerdi.

Bu ifadenin ardından kamoyunda büyük bir infial olacak ve güvensizlik ortamıyla Paralel operasyonlar sulandırılacaktı.

Ancak saldırı engellendi. Geriye bakalım ne yazacaklar dediğimiz iki üç tane havai fişek kaldı. Haşhaşilerin tepkilerini gördük.

Ekran Resmi 2014-12-21 00.19.55

Ekran Resmi 2014-12-21 00.19.17

(HABER10)

MEDYAGUNDEM

erdogan-abd

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’da kurulan kirli ittifakı deşifre etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’da kurulan kirli ittifakı deşifre etti. Erdoğan, Yeni Türkiye’yi hedef alan ‘benzemezler ittifakı’nın, …

kemal-plan

Ve o kirli plan için düğmeye bastılar!

Ve 0 kirli plan için düğmeye bastılar, ilk atışı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na yaptırdılar! MEDYAGUNDEM.COM- …

hainplan

“Üst akıl”dan görülmedik hainliklerle dolu kahpe plan!

Twitter fenomeni Kuşcubaşı Eşref, Amerikalıların da içinde olduğu FETÖ, Doğan grubu, TÜSİAD, CHP ve HDP’ye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir