Anasayfa / GENEL / Star yazarından ezber bozan çıkış
ocaktan-rovansizm

Star yazarından ezber bozan çıkış

MEDYAGÜNDEM- Star Gazetesi’nde Mehmet Ocaktan’dan bugün ezber bozan bir çıkış geldi. “Darbeci gazetecilerin yargılanması rövanşizmse evet rövanşistim” diyen Ocaktan, özellikle Ertuğrul Özkök’ün don dönemdeki yazılarından sonra böyle düşünmeye başladığını açıkladı.

“Anlaşılan o ki, Ertuğrul Özkök ve 28 Şubat’la fiili ortaklık içinde bulunan bütün benzer isimler, en küçük bir pişmanlık içinde olmadıkları gibi, ayrıca küçük kurnazlıklar yaparak hafızalarımızla alay ediyorlar.” diyen Ocaktan, Özkök’ün herkese meydan okuyan gücü de nereden aldığını sorguladı.

“28 Şubat’la ilgili yargılama sürecinin başladığı ilk günlerde pek çekingendiniz, sesiniz soluğunuz kesilmişti. Ama ne olduysa, son günlerde bir anda coştunuz.” diye yazan Ocaktan, malum iddiayı da köşesine taşıdı:

“Sahi, bu gücü nereden alıyorsunuz. Yoksa birileri size, ‘yargılanmama’garantisi mi verdi?’ Bir gerçeğin altını tekraren çizelim. Evet, kimseden intikam alınmasın, ama vicdanlardaki yaraların tedavisi için de, adalet mutlaka tecelli etmelidir. Son dönemdeki, ‘medyadaki bazı isimler yargılanmama garantisi aldılar’ şeklindeki yaygın söylentiyi de dikkate alarak söylemek gerekirse, kimse bu kadar gözyaşı ve acı üzerine pazarlık yapamaz. Eğer ‘milletin yargısı’ karar verecekse, milletin haklarını mutlaka koruyacaktır.”

Ocaktan’ın yazısı için TIKLAYIN

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

ertugrul-ozkok

Fitneci şaklaban, alçak, hain!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Fitneci Özkök, azıcık onuru varsa, bir tane isim verir!” başlıklı …

ozkok

Alçak Özkök’e tepki yağıyor

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank, Hürriyet’teki bugünkü köşe yazısında yazdığı yazı ile büyük tepki toplayan Ertuğrul …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir