Anasayfa / GENEL / Sözde liberal yazardan FETÖ tetikçisi sitede askeri darbeye özlem yazısı!
munir1

Sözde liberal yazardan FETÖ tetikçisi sitede askeri darbeye özlem yazısı!

AYM’nin, casusluk faaliyetinden dolayı tutuklanan Can Dündar ve Erdem Gül’ü tahliye etmesi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı eleştiriye demokrasi sınırlarını aşan tepkiler gelmeye başladı. Sözde demokrat ama FETÖ tetikçisi yayın organlarından T24’ün yazarı, Türkiye’de tek gerçek muhalefet partisinin ordu olduğunu belirterek, “Ordu eski gücünde olsaydı Erdoğan bu sözleri söyleyemezdi” dedi.


Metin Münir, T24 sitesinde yayınlanan yazısında skandal bir yorumda bulunarak, “Eğer ordu eski gücünde olsaydı Erdoğan bu sözleri söyleyemezdi” dedi.

Generalleri özlediniz mi?” yazısında orduyu muhalefet partisi konumunda düşünen Münir, “Farkında değildik. Ama Türkiye’de bir tek gerçek muhalefet partisi vardı. O da ordu idi. Ordu siyasetteki hakim pozisyonunu kaybedince Türkiye muhalefetsiz kaldı” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, casusluk suçlaması ile tutuklanan gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül’ün tahliye edilmesine üzerine AYM’ye yönelik eleştirilerinden yola çıkan T24 yazarı Münir, askeri darbe özlemini gözler önüne seren şu yorumu yaptı:

“Eğer ordu eski gücünde olsaydı Erdoğan bu sözleri söyleyemezdi. Hadi sağ elimle sol kulağımı tutmadan söyleyeyim: Eğer ordu eski gücünde olsaydı Erdoğan çoktan devrilmiş, AKP kapatılmış, küçük dağları yaratan birçok AKP’li Can Dündar ve Erdem Gül’ün içtiği zehri tatmak üzere hapishaneleri doldurmuştu.”

t24

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir