Anasayfa / GENEL / Sözcü paçavrası bu ülkenin resmen enerjisini tüketiyor
asker2

Sözcü paçavrası bu ülkenin resmen enerjisini tüketiyor

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın, Edirne ziyareti sırasında asker ile çektirdiği fotoğraf tartışmalarına son noktayı Hulusi Akar koydu. Sözcü gazetesinin yine bir yalanla bu ülkede gereksiz yere gündemi yorup, ülkenin enerjisini tükettiği bir durumla daha karşı karşıya kaldık.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın Suriye sınırında ziyaret ve denetlemeleri bugün de sürdü.

Türk Silahlı Kuvvetlerinden (TSK) yapılan bilgilendirmede, Orgeneral Akar’ın, dün Kara ve Hava Kuvvetleri Komutanlarıyla Gaziantep ve Kilis’teki birliklere ziyarette bulunduğu hatırlatıldı.

BUGÜN MARDİN VE ŞANLIURFA

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Mardin ve Şanlıurfa’nın Suriye sınırındaki Ceylanpınar ilçesinde incelemelerde bulundu.

Akar’ın ziyaretlerinde en dikkat çeken kare ise askerlerle çektirdiği hatıra fotoğrafı oldu.

asker2

ASKER DİZ ÇÖKTÜ TARTIŞMALARI

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın, Edirne ziyareti sırasında 54’üncü Mekanize Piyade Tugay Piyade Tugay Komutanlığı önünde, karşılama mangasının diz çökerek verdiği hatıra fotoğrafı CHP ve Sözcü gibi medya organları tarafından siyaset malzemesi yapılmıştı.

asker3

HULUSİ AKAR NOKTAYI KOYDU

Hulusi Akar’ın Suriye sınırındaki incelemelerini sürdürürken çektirdiği hatıra fotoğrafı ise bu tür tartışmalara cevap olarak algılandı.

CHP İL BAŞKANI: YAZIKLAR OLSUN!

CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, “Koskoca ordumuzu düşürdüğünüz şu duruma bakın yazıklar olsun” diyerek eleştirirken, Edirne Valiliği “genel uygulama” açıklaması yapmıştı.

asker1

SÖZCÜ GAZETESİ MANŞETİNE TAŞIDI

Her fırsatta maniple haberler yapması ile ünlenen Sözcü Gazetesi bu haberi de “Asker diz çökmez” başlığıyla manşete taşımıştı.

sozcu1

KILIÇDAROĞLU’NUN DA FOTOĞRAFI VAR

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, fotoğrafla ilgili yapılan yorumlar üzerine CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2011 yılında çektirdiği fotoğrafla yanıt vermişti.

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

abd2

ABD’den yine aynı yalan!

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, ABD’nin Suriye’de PYD /YPG ile ilişkisinden Türkiye’nin duyduğu rahatsızlığı ABD …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir