Anasayfa / GENEL / Sosyal medya CHP’nin “Buzgate” skandalıyla yıkıldı!
caps-gamze

Sosyal medya CHP’nin “Buzgate” skandalıyla yıkıldı!

CHP Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi’nin sahip olduğu rezidanslar dolayısıyla gündemden düşmezken, sosyal medyada da İlgezdi’ye özel capsler büyük ilgi görüyor.


Yolsuzluk ve rüşvet olaylarıyla gündeme gelen İstanbul’un Ataşehir ilçesinin belediye başkanı Battal İlgezdi’nin eşi CHP milletvekili Gamze İlgezdi’nin milyonlarca liralık rezidans dairelerine sahip olduğunun ortaya çıkmasının ardından İlgezdi sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

İşte Meclis’te yemin etmesinin ardından “ezilmişlerin sembolü” olarak gösterilen sol yumruğunu kaldıran İlgezdi’yle ilgili yapılan o capslerden bazıları:

gcaps1 gcaps2 gcaps3 gcaps4 gcaps5 gcaps6 gcaps7 gcaps8

(haber 10)

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

1 Yorum yapıldı

  1. Mehmet faraç aydınlık gazetesinde bu ilgezdinin yolsuzluklarını uzun süre yazmıştı. sonunda haber patlayınca da chp ye istinaden” ben size söylemiştim bu skandal patlayacak” gibisinden bir yazı yazdı.Hüseyin Sağ la yakın arkadaş olan Mehmet Faraç, bu konuda çok fazla bilgiye sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir