Anasayfa / GENEL / Sonra da “paralel tetikçi” denilince inkar ediyorsun Soner Yalçın!
odatv-gul

Sonra da “paralel tetikçi” denilince inkar ediyorsun Soner Yalçın!

Fetullahçı terör örgütü şöyle çalışıyor: Bir yalanı üretiyorlar, Oda TV, Birgün gazetesi, Aydınlık gazetesi gibi hesapta “Gülen örgütü karşıtı” adreslere servis yapıyorlar… Onlar da “sazan” gibi atlıyor. İşte Fetullahçı terör örgütünün ürettiği bir yalan daha…  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’le ilgili haber ‘Yalanın da böylesi’ dedirtti. Hesapta Gülen örgütüne karşı olan Soner Yalçın’ın sitesi de haberin üzerine sazan gibi atladı… Sonra da “paralel tetikçi” deyince inkar ediyorlar!


Muhalif sol çizgide yayın yapan Birgün Gazetesi ve Oda TV, Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan’ın arasının açık olduğu yönündeki iddialar üzerinden kurmaca bir habere imza attı.

Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanı olduğu dönemde açtığı Twetter hesabında sadece Cumhurbaşkanlığı resmi hesabı ve yine Cumhurbaşkanlığının resmi İngilizce hesabını takip ettiği herkes tarafından biliniyor.

Ancak “Abdullah Gül, Erdoğan’ı arkadaş listesinden çıkardı” başlıklı haberde, ‘Gül’ün daha önce sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan takip ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı takip etmeyi bıraktığı görüldü’ diye yazıldı.

Oysa Gül’ün resmi hesabını açtığı ilk günden beri sadece takip listesinde 2 hesabın olduğunu herkes biliyor.

Yalan haber sosyal medyada alay konusu oldu.

gul

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir