Anasayfa / GENEL / Soner Yalçın için çember daralıyor!
barbaros-sansal1

Soner Yalçın için çember daralıyor!

MEDYAGUNDEM.COM- Barbaros Şansal bu aralar asli işi olan modacılığı bırakıp, sokakları terörize etmek için provokatörlük yapıyor. “Akıl hocası” da”, dostu Soner Yalçın. Birlikte fotoğraf vermekten de hiç geri kalmıyorlar. Hatta bir iddiaya göre “Gezi kalkışması”nı da “eşcinsel yoldaşı” ile beraber Soner Yalçın planladı.

Barbaros Şansal, cumartesi gecesi 23.30 sularında Halk TV’nin canlı yayına telefonla bağlandı. Sonra da reklam arasında Halk TV spikeri Lale Özan Arslan’ı arayan Şansal, ”Kapımda siviller var, sanırım gözaltına alacaklar” dedi. Şansal, “İnternet bağlantım da kesildi” ifadesini kullandı. Barbaros Şansal’ın bu sözlerinin ardından, Halk TV spikeri Lale Özan Arslan’la bağlantısı koptu.

Oda TV’nin haberine göre, Şansal’ın gözaltına alındığı öğrenildi. Barbaros Şansal’ın gözaltına alındığı yakın arkadaşı sanatçı Güvenç Dağüstün tarafından da doğrulandı.

GÖZALTI MUAMMASI

Şansal’ın önce gözaltına alındığını ortaya atan Oda TV, şimdi de “kaçırıldığı” senaryosunu ortaya attı.

Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün ise sosyal medyada şu iddiayı yazdı:

“İçişleri Bakanı Muammer Güler, bu sabah itibarıyla Şansal’ın gözaltında olmadığını ve kaçırıldığı bilgisini de yeni duyduğunu telefonda bir milletvekili arkadaşımıza aktardı. Muammer güler yalan söylemez diye düşünüyorum.”

Şansal’la ilgili “kaçırıldı iddiası”nın bu ekibin yeni bir provokasyonu olup olmadığı merak ediliyor.

Bu arada sokakları terörize etme operasyonu”nda Şansal gözaltına alındıysa beraber çalıştığı Soner Yalçın için de bir “gözaltı süreci” olur mu merak ediliyor.

MEDYAGUNDEM

soner-can

Siz ne tür bir alçaksınız?

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu “Gurur duyun bu Cumhurbaşkanı’yla!” başlıklı yazısında, Soner Yalçın’ın Odatv’si ile …

soner2

Tescilli yalancı Soner!

Kıvanç Tatlıtuğ kazandığı tazminat davasını bağışlamaya karar verdi Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kendisi ve ailesi …

soner-y1

Yalancı Soner!

Takvim gazetesinde Erkan Tan’ın “Soner Yalçın yalancı” başlıklı yazısı şöyle… SONER Yalçın, çarşamba günü Sözcü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir