Anasayfa / GENEL / Şok şok; CHP ‘evet’ dedi!
chp

Şok şok; CHP ‘evet’ dedi!

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde CHP’li milletvekilleri ve il teşkilatının yaptığı ‘Hayır’ mitinginde “Evet” denmesi kafaları karıştırdı.

Gaflarıyla ünlü olan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun il başkanları da gaf yapmaya başladı.

DİLİ SÜRÇTÜ
‘Hayır’ sloganlarını atılan otobüs üzerinde milletvekillerinin yapacağı konuşma öncesinde bir sunum yapan CHP Akçakoca İlçe Başkanı Turan Güler’in dili sürçtü.

“EVET” DEDİ
Konuşması sırasında mitingi izlemeye gelen kalabalığa seslenen CHP İlçe Balkanı Turan Güler, “Böyle güzel bir günde, güneşli bir günde bakınız Allah bile bizimle beraber. Bu nedir biliyor musunuz. Bu ‘Evet’in habercisidir” dedi.

GÜLEREK GAFINI DÜZELTMEYE ÇALIŞTI
İlçe Başkanı Güler, yaptığı gafı anında fark edince gülerek ‘Hayırın habercisi’ şeklinde konuşmasını düzeltmeye çalıştı. Başkan Güler’in konuşmasının ardından miting programının sunucusu da Güler’in dil sürçmesini düzeltmek için bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir