Anasayfa / ANALİZ / Siz de sorumlusunuz ey Berberoğlu!
berberoglu-semdinli

Siz de sorumlusunuz ey Berberoğlu!

MEDYAGÜNDEM- Sitemizin son derece saygıdeğer takipçilerinden bir okuyucumuz, bugün çarpıcı bir yorumunu MEDYAGÜNDEM ile paylaştı.

Virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz:

***

Beytüşşebap’taki 10 şehit verdiğimiz saldırıdan Hürriyet’in Şemdinli dağlarında o “züppe pozları” veren pop-sosyolog özentisi Enis Berberoğlu’nun da sorumluluğu var! Bunu kimse inkar edemez!

Ortamın en hassas olduğu bir zamanda, hiç alakasız bir şekilde gidip orada o pozları vermek hangi sağduyu ile hangi gazetecilik anlayışı ile bağdaştırılabilir?

Aşağıdaki cümle kışkırtıcılık değilse nedir?

Eğer Hürriyet Gazetesi’nin genel yayın müdürü bir sabah Şemdinli manzarasına karşı rahat rahat kahve içebiliyorsa… Bakmayın siz elalemin feryatlarına… Bu iş daha bitmedi demektir!”

Eğer  Beytüşsebap saldırısı öncesine dair telsiz konuşmaları tespit edilmişse, hiç merak etmeyin yakında bu eylemin talimatının neden verildiği, hangi “psikolojik” gerekçelerle bu saldırının yapıldığı da ortaya çıkar.
 İşte o zaman Hürriyet’in polis muhabirliği ve 3. sayfa haberciliği mantığını üzerinden atamamış özenti genel yayın yönetmeni ne halt yediğini anlar…
***
medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

enis

Kızı da vatan haini babasının izinde

CHP’li Enis Berberoğlu, MİT TIR’larının durdurulmasıyla ilgili dava kapsamında tutuklanmıştı. Casusluğu tescillenen Berberoğlu’nun kızı Dilara …

kk

KK Berberoğlu konuşmasın diye mi yürüyor?

Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna’nın “Kılıçdaroğlu’nun ‘adaleti’ Zübük’ün ‘namazı'” başlıklı yazısı şöyle: Kılıçdaroğlu adına “adalet” …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir