Anasayfa / GENEL / Siyonistin kucağındaki Sözcü’den alçak manşet!
sozcu-akbay

Siyonistin kucağındaki Sözcü’den alçak manşet!

Gazeteciliğin yüz karası olan Sözcü, Ahmet Davutoğlu’nun Erdoğan’dan sonra Başbakan adayı olmasıyla yine hazımsızlığını manşetinde kustu.

Basın tarihinin muhalif gazeteleri arasında utanç manşetleriyle hatırlanacak olan Sözcü, utanç duyulacak bu manşetlerden birine daha imza attı.

sozcu-israil

DAVUTOĞLU ERDOĞAN’IN KUCAĞINDA(!)

Türkiye’nin, Erdoğan sonrası yeni Başbakanı ve AK Parti Genel Başkanı olacak olan Davutoğlu’nu Erdoğan’ın kucağında bir bebek olarak göstererek mesaj vermeye çalıştı.

BASIN TARİHİNDE UNUTULMAYACAK ÇİRKİN MANŞET

Sözcü, “Davutoğlu Erdoğan’ın sözünden çıkmayacak” demek için, bu ifadenin birden fazla söyleniş biçimi mevcutken seçtiği manşet ve manşet fotoğrafıyla yıllar boyunca basın tarihinde konuşulacak.

sozcu1

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

sozcu

FETÖ’nün Sözcü’sü savunurken suçüstü oldu!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Sözcü savunma yaparken suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle… Bilmiyorum daha …

1 Yorum yapıldı

  1. Sözcü Tellağa Yaptırdığı Masajı Unutmamış

    Sözcü la olum sizi ananız hamamda mı peydahladı! Her seferinde aynı şerefsizliği yaptığınıza göre ya hamamda, ya tumanda! Ben başka bir şey düşünemiyorum. Hamamdaysa sabun kaçırmıştır. Tumandaysa, malum! Yada ani bir geri vitesi de olabilir. Söyleyin hangi seçenek? O karikatür çocukken inşaat da elma şekeri verip kandırıldığınız günlerin psikolojisiyle hazırlanmışa benziyor. Doğru söyleyin la kahpeler, inşaatta kucağa oturduğunuz mu, yoosam at yarışları diye faytoncu kucağına oturduğunuz günleri hatırlayarak mı çizdirdiniz? Hııı! Get lan kaç tellakla oldu? Vaaaş tellağın hatırası derin yaralar bıraktı desene! Nassssıl? Eyi mi? Gaşıntınızı biraz olsun giderebildim mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir