Anasayfa / GENEL / Siyonist uşağı oldukları deşifre edildikçe yalana sarıldılar
fatihu2

Siyonist uşağı oldukları deşifre edildikçe yalana sarıldılar

120’yi aşkın üniversite rektörünün İsrail’i lanetleyen ve dünya akademisyenlerine çağrı yapan ortak bildirisinde imzası bulunmayan Fatih Üniversitesi Rektörü Şerif Ali Tekalan’ın ‘Bize bilgi gelmedi’ ifadesi ve Zaman’ın bunun üzerinden saldırgan bir dille haber yapmasının tamamen yalan olduğu ortaya çıktı.

Haberi yapan Yeni Şafak gazetesi istihbarat servisi, haberi yapmadan önce ortak bildiriyle ilgili Fatih Üniversitesi’ne bilgi verilip verilmediğini araştırdı.

Türkiye’deki tüm üniversitelerin bir ağa bağlı olduğunu ve İsrail’i lanetleyen, Gazze’ye destek içeren bildirinin bu ağ üzerinden tüm üniversitelerle paylaşıldığını ve destek istendiğini, haberleşmenin bu şekilde yürütüldüğünü ve imza veren tüm rektörlerin de aynı ağdan desteklerini bildirdiklerini öğrendi.

fatihu1

Bu haberden 3 gün önce de 92 rektörün Gazze’ye destek için ortak bildiri yayınladığına dair pek çok yayın organında haber çıktı, dolayısıyla Fatih Üniversitesi’nin bildiriden haberinin olmaması imkansız.  (yenisafak.com.tr)

MEDYAGUNDEM

karadavi

Kudüs ümmetin davasıdır

İsrail’in Kudüs’te yaptığı, terör olayları sırasında 3 Filistinli şehit oldu, İslam coğrafyası bu zulme son …

israil

İşgalci İsrail’den alçak müdahale

Kudüs’te cuma namazı sonrası yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Filistinli sayısı üçe çıktı. İsrail güçlerinin, işgal …

tepki

Türkiye Mescid-i Aksa için ayakta

Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa’nın İsrail tarafından ibadete kapatılmasına yurt genelinde gösteriler ve basın açıklamalarıyla …

1 Yorum yapıldı

  1. Hadi Ne Bekliyorsun! Ne Duruyorsun!

    Kulağına dürttüğümün Fatih Üniversitesi Rektörü Şerif Ali Tekalan madem duymadık etmedik diyorsun, hadi ne duruyorsun şimdi protestonu yapsana! Hadi bekliyoruz. Şimdi ne yalana sarılacaksınız merak ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir