Anasayfa / ANALİZ / Siyonist uşağı Gülen’in son bedduası Tevrat’tan
tevrat2

Siyonist uşağı Gülen’in son bedduası Tevrat’tan

Siyonist uşağı Fetullah Gülen’in son beddualarını tahrif edilmiş Tevrat’tan aldığı ortaya çıktı. Gülen’in “gübre olacaklar” diye beddua ettiği ifadelerinin siyonistlere ait öldürme talimatları olduğu deşifre oldu.


MEDYAGUNDEM.COM- Fetullah Gülen’in son bedduasının nerdeyse birebir tahrif edilmiş Tevrat’a dayandırdığı anlaşıldı. Gülen bedduasında şöyle demişti:

“Bütün terör örgütlerinin Allah belasını versin!.. Pakrudin Terör Örgütü’nün Allah belasını versin!.. Pers Terör Örgütü’nün Allah belasını versin!.. Terör örgütü olmayana, ‘terör örgütü’ diyenlerin Allah belasını versin!.. Paralel olmayana ‘paralel’ diyenlerin de Allah belasını versin!.. Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini!”

Tahrif edilmiş Tevrat’ta ise metin şöyle:

“Orduların RABBi şöyle diyor. İşte, milletten millete bir bela çıkacak ve dünyanın uçlarından büyük kasırga kopacak. Ve o gün yerin bir ucundan yerin öteki ucuna kadar RABBİN öldürdüğü adamlar olacak, onlar için dövünmeyecekler, ve onlar toplanıp gömülmeyecek, toprağın yüzünde gübre olacaklar.

(Tevrat. Yeremya. 25/32,33)”

GÜLEN’DEN “ÖLDÜRÜN” TALİMATI

Gülen’in “Yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini!” ifadesi Tevrat’taki gübreli ifadelerle aynı. Tevrat’taki ölüm ve öldürmeye dayalı ifadeler de Gülen’in bedduasının suikast mesajlı kriptolu bir talimat olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Gülen tahrif edilmiş Tevrat’taki vahşet ve cinayet talimatlarıyla resmen örgütüne “öldürün” emri veriyor.

Gülen’i Müslüman sanıp biat edenler iyi düşünsün. Karşılarında tahrif edilmiş Tevrat’a sımsıkı bağlı bir “haham” var… Son bedduasındaki Tevrat’a dayalı mesajlar Gülen’in Yahudilerin ideallerini besleyen emirlerden ilham aldığını gösteriyor.

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir