Anasayfa / GENEL / Şimdi Green Card’lı vaiz düşünsün!
kucuk

Şimdi Green Card’lı vaiz düşünsün!

Ergenekon’da tahliyeler peş peşe. Tuncay Özkan, Levent Göktaş, Sedat Peker, Kemal Kerinçsiz ve Alparslan Arslan’a tahliye çıktı. Son olarak Yalçın Küçük için de tahliye kararı verildi.

SERBEST KALACAK

Yalçın Küçük, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen Ergenekon Davasında 22 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Daha önce yargılandığı Oda TV davasından da tahliye kararı almış olan Yalçın Küçük de bugün serbest kalacak.

PERİNÇEK DE SERBEST

İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi, Ergenekon davası kapsamında tutuklu yargılanan Doğu Perinçek, Hasan Atilla Uğur, Muzaffer Tekin, Hikmet Çiçek, Oktay Yıldırım ve Mehmet Demirtaş’ın tahliyelerine karar verdi.

VELİ KÜÇÜK’E RET ÇIKTI

Veli Küçük, Levent Ersöz, Bedri Gültekin, S. Öztürk, Hasan Yıldırım, Erkan Önsel gibi isimlerin tahliye talebi reddedildi.

5 İSİM DAHA TAHLİYE

İstanbul 20. Ağır Ceza Mahkemesi Teğmen Mehmet Ali Çelebi, Hasan Iğsız, Şener Eruygur, Merdan Yanardağ ve Alaaddin Sevim hakkında da tahliye kararı verdi.

7 İSME TAHLİYE ÇIKMIŞTI

Ergenekon Davası sanıklarından Tuncay Özkan, emekli albay Levent Göktaş ve Sedat Peker’in ardından Avukat Kemal Kerinçsiz, emekli albay Dursun Çiçek, eski özel harekatçı İbrahim Şahin ile Danıştay saldırısı faili Alparslan Arslan hakkında tahliye kararı çıkmıştı.

MEDYAGUNDEM

yalcin

Kılıçdaroğlu FETÖ’cüdür; kaseti var

Ergenekon’un medya ayağı olduğu iddiasıyla açılan ancak FETÖ’nün sahte dijital delilleri ile gündeme gelen Odatv …

teror4

FETÖ’nün Ergenekon’daki Reina saldırısı!

Yeni Akit gazetesinde Ali İhsan Karahasanoğlu’nun “Ergenekon’da da,bir Reina saldırısı vardı!” başlıklı yazısı şöyle: Ergenekon …

terorist-feto4

FETÖ’nün katliam planı 6 yıl önceden belliymiş

FETÖ’nün üst düzey bir isminin, 2010’da düzenlediği toplantıda, 15 Temmuz kanlı darbe girişimi planının şifrelerini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir