Anasayfa / GENEL / Sevim koş CHP fena karıştı!
chp

Sevim koş CHP fena karıştı!

CHP listelerinde kendisine yer bulamayan CHP milletvekilleri isyan bayrağını açtı.


CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, milletvekili aday listesinde olmadığını twitter’dan duyurdu. Karara isyan eden Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla parti içerisindeki bazı gerçekleri kamuoyuyla paylaşacağını duyurdu.

CHP’de kontenjan adayları belirlemek için toplanan Parti Meclisi’ne ilk isyan bayrağını CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay açtı.

Twitter’daki takipçilerine kamuoyuna açıklanacak aday listelerinde olmadığını duyaran Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla bazı gerçekleri kamuoyu ile paylaşacağını açıkladı.

İşte Faik Tunay’ın o tweetleri;

Kamuoyuna ve bugün telefon ve mesajlarla sabahtan itibaren soran sevgili dostlara duyurum:

– CHP varsa herkes için var,merkeze açılım şart TV’lerde partiyi etkili ve anlaşılabilir şekilde anlatacak vekillere ihtiyaç var,genç dinamik insanlar ancak İKTİDAR özlemini bitirir. En önemlisi de OBJEKTİF,herşeye karşı çıkmadan doğruya doğru diyebilecek vekillerle başarı gelir deyip,olmamı destekleyenler listede yokum

– Hayatta hep şuna inandım Sakın kader deme,kaderin üstünde bir kader vardır. Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır. Allah’a teslimiz.

– Kader ve ALIN yazısı. Yalnız şunuda belirtmek isterim ki: Çok kısa bir süre sonra kamuoyunun karşısına çıkıp, bazı şeyleri netleştireceğim.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, liste dışı kaldığını duyurdu ve sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

HURŞİT GÜNEŞ DE TEPKİLİ

CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay’ın milletvekili aday listesinde olmadığını öğrenince gösterdiği tepkinin ardından bir tepki de Hurşit Güneş’den geldi.

CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş de sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından şunları paylaştı: “Kocaeli’nde ön seçim istedik. Çalışmaya başladık. Sonuç görününce merkez yoklamasına döndü. Liste dışı kaldık. CHP yönetimi seçimden kaygılım.”

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir