Anasayfa / GENEL / Sende zerre kadar utanma varsa bu sorulara cevap ver Dumanlı!
ekrem-utanma

Sende zerre kadar utanma varsa bu sorulara cevap ver Dumanlı!

Faşist, ırkçı, darbeci, din düşmanı ve iftiracı bir müptezeli protokol masasına oturtarak büyük tepki toplayan Ekrem Dumanlı, bu fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından yine yalanlara başvurup, kendileri dışında herkese çamur attı. Irkçı, faşist bür müptezelle beraber fotoğraf verecek kadar alçalan Ekrem Dumanlı, daha önce “Sende hiç utanma yok mu Dumanlı?” dediğimiz için MEDYAGÜNDEM‘e dava açtı. Dumanlı’ya tekrar soruyoruz: Sende hiç zerre kadar utanma var mı? Bu arada basın etiğinden bahseden Ekrem Dumanlı’ya da bazı sorular yöneltiyoruz.


ekrem-sol3

 

ekrem1ÖNCE BU SORULARA CEVAP VER EKREM DUMANLI!

O İFTARI SİZ VERMEDİNİZ Mİ?

1- Twitter’den verdiği cevapta bir iftarda rastlantı sonucu “Gökçe Fırat ile aynı masaya düştüm benim ne suçum var” diyerek hemen bu ahlaksız müptezeli satmışsın. Her şeye kayıtsız şartsız itaat eden müridleri kandırabilirsin ama bizi kandıramazsın. O iftar sıradan bir iftar değil. İftarın sahibi bütün üyeleri paralel örgütten oluşan Günün Mağdurları Derneği. Dernek, o iftara kimin katılacağını ve hangi masaya oturacağını biliyordu. Hiç utanmadın mı “Erdoğan’ı asalım mı, kazığa mı oturtalım” diyen bir alçak ile aynı masaya oturmaktan?

HİMMET PARALARI İLE NEDEN FAŞİST DİN DÜŞMANLARINA İFTAR VERİYORSUNUZ?

2- Gariban insanların himmet paraları ve Gülen örgütüne maddi bağımlılığı bulunanların maaşlarından zorla yapılan kesintilerle verilen iftarlarda böyle bir adamın ne işi var? Himmet paralarının böyle faşist din düşmanlarına iftar verilerek harcanmasından, kumar masalarında çarçop edilmesinden, yurtdışında Türkiye aleyhinde yapılan lobi faaliyetlerinde kullanılmasından hiç rahatsızlık duymuyor musunuz?

BEDİÜZZAMAN’A “SEFİL ADAM” DİYEN IRKÇI FAŞİSTİ NEDEN GAZETENDE DESTEKLİYORSUN?

3- Bediüzzaman için “Sefil Adam” manşetini atan, Muhsin Yazıcıoğlu’nun öldüğü gün “iyi bilmezdik” manşeti ile çıkan, “Kürtlerden alışveriş yapmayın, onlarla evlenmeyin” kampanyasını başlatan ömrü dine ve dindarlara küfür etmekle geçmiş bir adamla iftar açmak nasıl bir duygu? Diyelim ki bu durumdan rahatsızsın. Peki bu adamı gazetende neden destekledin? Zaman Gazetesi bu müptezel hakkında neden “mağdur gazeteci” ifadesini kullandı? Paralel örgüt üyeleri neden bu Gökçe Fırat isimli faşistin bütün davalarında mahkeme salonuna kadar kendisine eşlik ediyor? Paralel örgüt ile bu faşist din düşmanı arasında nasıl bir ilişki var?

ERGENEKON DAVASINDA GÖKÇE FIRAT’I TETİKÇİ OLARAK MI KULLANDINIZ?

4-Ergenekon Davasına dayanak olarak kullanılan “Ordu Göreve” pankartlarının Gökçe Fırat ve ekibi tarafından açıldığıni biliyoruz. Bunu zaten kendisi de gizlemiyor dahası dergisine manşet bile yapıyor. Peki Ergenekon davası savcısı, davaya gerekçe olarak kullanılan o pankartları açan Gökçe Fırat ve arkadaşlarına neden bir dava açmadı. Bırakın dava açmayı ifadesini bile almadı. Paralel örgüt, Gökçe Fırat ve örgütünü Ergenekon davasında delil üretmesi için tetikçi olarak mı kullandı? Paralel örgüt medyası ile bu faşist din düşmanı Gökçe Fırat arasındaki ilişki nedir?

ARTIK MAAŞ VERDİĞİN, İMAMLIĞINI YAPTIĞIN ADAMLAR BİLE SANA İNANMIYOR!

Twitter’den mağduriyet oluşturarak kendi müridlerini, gazeteden maaş verdiğin personelini kandırabilirsin ama bizi kandıramazsın Ekrem Dumanlı. Artık sizi çok iyi tanıyoruz. Türkiye sizi tanıyor. Hangi durumlarda nasıl yalan söyleyebildiğinizi, nasıl çaresiz bir duruma düştüğünüzü herkes görüyor. Aslında bu durumu Zaman Gazetesi’nin sayfasını çevirmekten utanan ve giderek kirlendiğini hisseden gariban müridleriniz de görüyor. Aklınızı ve vicdanınızı Fetullah Gülen’den kurtarabilirseniz içinde bulunduğunuz durumu siz de görebilirsiniz…

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir