Anasayfa / GENEL / Sen gebermeyecek misin arkandan lanet okunmayacak mı Fetdeccal?
deccal

Sen gebermeyecek misin arkandan lanet okunmayacak mı Fetdeccal?

Fetullah Gülen, hükümeti çirkin ifadelerle eleştirerek “Kendilerini bir şey görenler, toprağa gübre olarak dökülecekler” dedi.


Fetullah Gülen, yayınlanan son sohbetinde hükümete yüklenerek çirkin ifadeler kullandı. Kendilerini bir şey görenlerin yapraklar gibi toprağa gübre olarak döküleceğini iddia eden Gülen, bu konuda yemin bile edebileceğini söyledi.

Gülen sanki kendisi ölmeyecekmiş gibi, sanki geberip gittiği zaman arkasından lanet okunmayacakmış gibi Allah’a şirk koşan laflar etti.

“GÜBRE GİBİ TOPRAĞA DÖKÜLECEKLER”

Fetullah Gülen’in sohbetinden bir kısım;

“Şiddetli bir fırtına ile devrilen ağaçlar gibi bir bir, üst üste devrilecekler. Hazana maruz yapraklar gibi savrulup gidecekler. Kendilerini bir şey görenler, yapraklar gibi toprağa gübre olarak dökülecekler.

“YEMİN BİLE EDEBİLİRİM”

İsterseniz yemin bile edebilirim. Neden? Çünkü Allah’ın adaletine inanıyorum. Ne kadar inanıyorum? O’nun varlığına inandığım gibi.

FATİHA BİLE OKUMAM MESAJI

Keşke onlar giderlerken, sizin içinizde kendilerine bir Fatiha okuma ve bir “İnnâ lillahi ve innâ ileyhi râciûn” deme duygusu oluştursalardı.”

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

1 Yorum yapıldı

  1. İlim ve tasavvuf nasipsizi, edep ve haya fakiri, Allah(cc) diyerek müminleri aldatan, fıkhî ve şer’i ıstılahlarla mugalata yaparak ayet-i kerime ve hadis-i şerifleri demagoji malzemesi yapan hoca görünümlü şarlatan, fitnebaz, iblisin sağ kolu. Siyonist yardakçılığı yapa yapa peşinden gidenleri ümmetin yüz karası, münafık bir bid’at fırkası haline getirdin. Kendi günahlarının yanında, itikadını bozarak sapkınlığa sürüklediğin insanların günahı da senin boynunda. O uğursuz ağzını her açtığında senden ve adamlarından tiksinen insanları ikiye katlayıp, yoldaşlarını azaltıyorsun. (bkz: gazete tirajları) Parçası olduğun şer cephesiyle beraber münhezim olup yine onlarla beraber haşrolacaksın. Öldüğünde gübre bile olamayacaksın. Habis bedenin toprağın kimyasını bozup üzerindeki bitkileri zehirleyeceği için o toprak bile seni kabul etmeyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir