Anasayfa / GENEL / Satış müdürü Ahmet Hakan!
ahc-satis

Satış müdürü Ahmet Hakan!

Ahmet Hakan, “Kimsenin adamı değilim. Anında satarım” dedi! Takvim’in bu sözlerini haber yapmasına içerledi. Ama bu satışların kendisinde alışkanlık yaptığını hatırlamak istemedi!


Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, 1 Kasım’dan sonra döne 360 derece döndü. Ekranda saz çaldırdığı HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş’ı, övgüler yağdırdığı CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi eleştirdi. Bir röportajında kendisine bu tavrı sorulunca şöyle dedi; “Hakiki gazeteciler, adam satanlardır. Benim siyasetçilerle ilişkim böyle bir ilişkidir. Ben 40 yıl aynı kişiyi öven ya da 40 yıl aynı kişiyi yeren eski tip gazetecilerden değilim… Kimsenin adamı değilim, goygoycusu da değilim. Hiç kimseye verilmiş bir sözüm yok. Dolayısıyla sakın bana güvenmeyin, anında satarım.”

Takvim, Hakan’a bu sözlerini hatırlattı. O da çıldırıp köşesinden açıklama yaptı. Sözlerinin cımbızla çekildiğini ve çarpıtıldığını savunarak hakaretler yağdırdı. Ancak Ahmet Hakan, hem satışta, hem de çarpıtmada kendisinin eline su dökülemeyeceğini sakladı!

Kanal 7’de yıllarca program yaparken ve 28 Şubat sürecinde eleştirdiği Aydın Doğan’ın sözcüsü oldu. Kendi mahallesini sattı.
Ramazan’da viski masasında sigarasını tüttürüp yat sefası yaparken yakalanınca, tatile kaçtı. ‘Memleketimde Ferrari turu’ diye bir fotoğraf paylaştı. Ancak hemşehrileri, ‘Burası Yozgat değil’ diyerek onu yalanladı… Yani, köyünü bile sattı.
Bahçeli ile yaptığı röportajda, “Ramazan’da oruç tutmuyor’ algısı yaratmaya çalıştı. Elinde çay bardağı ile fotoğrafını yayınlayıp Devlet Bahçeli’yi de sattı. Biz de bunu haber yapınca, “Çarpıttınız” diyerek bize sataştı. Halbuki, bizin kendisiyle telefonla yaptığımız görüşmeyi bile kafasına göre yazdı. Ahmet Hakan’ın bu satışlarını ve çarpıtmalarını görenler, sosyal medyadan mesaj yağdırdı.

AHMET PAZARLAMA!
Ahmet Hakan, “Aydın Doğan’ı nasıl satarım” hesabı yapıyor…
Devlet’i satan, Aydın Doğan’ı anında satar.
Satılmış insanın adam satması daha kolay olur. Yeter ki paradan haber ver.
Sen adam satamazsın. Çünkü adam olan senle muhatap olmaz.
Ahmet Hakan, sen ancak menemen satarsın. Onu da yiyen olmaz.
Pazarlamacılara duyurulur. Anında satan birine ihtiyacınız varsa bu şahsı transfer edin…

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

1 Yorum yapıldı

  1. Kemal kılıçtaroğlunun suçu ne sen ve patronun ne istediyseniz onu yaptı.bütün liboş tayfadan dinozor hürriyet yazarlarını aydın doğan kontenjanından chp ye kastırdınız, hdpkk ile chp yi el ele kolkola aynı karede buluşturdunuz, pkk meclise girdi diye pilav dağıtttırdınız, pkk silah bırakmaz, bırakamaz dedirttiniz, sen eline hangi nptu tutuşturduysan başbakana o notu okutturdunuz daha ne yapacaktı adam şimdi de kalkmış kılıçtaroğlunu eleştiriyorsun bu kadar adilik ancak sana yakışır senin de satışın çok yakındır karaktersiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir