Anasayfa / ANALİZ / Şanzımanı dağıtan haşhaşi modeli!
kenes-beddua

Şanzımanı dağıtan haşhaşi modeli!

Gülen terör örgütü için artık yolun sonu, bitiş anı… İşte tükenmişliğin belgesi olarak şanzımanı dağıtan bir haşhaşinin ibretlik hali…


MEDYAGUNDEM.COM- Gülen terör örgütü Star ve Akşam’ın üç gündür Türkiye’yi sarsan manşetleriyle darmadağın oldu. İnlerine öyle bir girildi ki, Gülen örgütünün Fuat Avni isimli hesap üzerinden CHP’ye nasıl şantaj yaptığı ve tüm suçları açığa çıktı.

Gülen örgütü ilk kez böylesine dağılmış durumda… Korku ve panikle artık yalan gerekçeler üreterek algı operasyonu yapamaz hale geldiler. Asıl ateş CHP’ye düştü, diller lal oldu. Korku bacayı sardı.

Bir ihanet ve terör örgütüyle suç ortaklığı yapan CHP için de yolun sonu…

İşte böylesi bitiş psikolojisi bir Gülen örgütü militanının tivitlerine yansıdı.

Sabah akşam sadece küfür ve yalan üreten Fetoş tetikçisi Bülent Keneş, şanzumanı öyle bir dağıttı ki, Twitter’dan önüne gelene beddua yağdırdı. Gülen terör örgütünün İngilizce gazetesi Today’s Zaman’ın yayın yönetmeni Bülent Keneş, nasıl bir tükenmişlik sendromu içindeyse ağzından salyalarla beddua etti.

Yaptıkları zulümlerle arşı titrettiler.. Mazlumları mağdurları çok ağlattılar.

Bugünkü halleri beddualarının nasıl kendilerini vurduğunun, Allah’ın paralel terör örgütünün nasıl belasını verdiğinin ibretlik hali….

Bakın bir Gülen terör örgütü militanının bitişinin aşırı acıklı belgeleri:

kenes7

kenes6

kenes5

kenes1

kenes2

kenes3

MEDYAGUNDEM

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

feto-medya

FETÖ’cü sözde gazetecilerin mal varlıklarına el konuldu

FETÖ soruşturması kapsamında, kapatılan Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı ile gazeteci Bülent …

kenes-toros

Torunlarınız bile bu kahpeliğinizin cezasını çekecek Fetocu itler!

FETÖ ile PKK terör örgütlerinin ortaklığı, ortak katliam planları yaptıkları günler yaşıyoruz. HDPKK’lıların elinden alınan …

2 Yorumlar

 1. Kaporta, şanzıman yakında diferansiyel

  Bülent Keneşinkof kafayı yedi, hem de ne yeme! Afiyet olsun la Keneşinkof! Şanzımanı dağıttıysa diferansiyeli dağıtması an meselesi demektir. Bülent la babanın kaysısı bu sene nasssıl, eyidir, don vurmadığı belli, yoosssam hemen sallama-dallamaya başlardınız. Deprem olur, bak gördünüz mü, yağmur yağmaz bak gördünüz mü, sivri sinek sokar bak gördünüz mü, hep AKP oy verdiniz diye ortalığı veleveleye verir bu kanı bozuklar, din bezirganları, Allah sizin öyle bir belanızı verdi ki artık 7 mi, 70 mi ceddinizden-soyunuzdan-sopunuzdan çıkacak göreceğiz. Nuh Bayrak, Ethem Sancak eee siz niye hakikatleri yazıyorsunuz, vay yazan siz misiniz sizseniz…tırıba beddua! Ulan şerefsizler Today’s Zaman denen kıçımı bile silmeyeceğim paçavranızda bu ülkenin Başbakanına, Bakanlarına yaptıklarınızı unuttuğumuzu mu sanıyorsunuz. Tabi kılıcınızın önü de arkası da kesiyordu, bu devran hep böyle gidecek sanıyordunuz, ne oldu gümlediniz.

  Yav uzun süredir şunları takip ediyorum da hiç birinin Allah’tan yardım dilediğini görmedim. Her şeyi otomatiğe bağlamışlar, hep hocalarından şundan bundan medet umuyorlar, bunlar nasıl Müslüman?

  Keneşinkof olum Haşhaş+Kolonya+İspirto kokteyli sana iyi gelmediğini defalarca söylemedik mi? Hala Angaranın bağlarında kaldı. Sana ne oğlum sana ne! Angarının bağlarında zırto!
  Yürü lan gözüm görmesin! Kaybol! İçeri alınacağını anlayınca cıyaklayıp durma! Zamanında ahıllı ol diye tembih etmedik mi şanzımanı dağınık! Bozuk şanzımanla daha kaç kilometre yapacağını sanıyorsun sibop!

 2. Abdullah Ademoğlu

  herif kafayı yemiş resmen ne biçim ciyaklıyor öyle kuyruğuna basılınca viyak-ciyak, siz her türlü iftirayı yalanı söylerken size beddua eden olmadı ama dur hocianızın bedduası sizin hepinizi bulacak bekle ve gör, öyle kolay değil o milyonlarca garibanı soyup soğana çevirerek yoldukları paraları illegal yerlere harcamak yok öyle yağma, daha dur sen neler gelecek başınıza sahtekarlar sizi gidi…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir